Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bakje, zilv. rand 6162
Bakje, zilv. rand
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5 Delen aardewerk 6131
5 Delen aardewerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Keramieken plaquettes 6126
2 Keramieken plaquettes

Resultaat:

25 EUR

Engels majolica officier 6439
Engels majolica officier
Startprijs 20 EUR
Reservistenkruik 6093
Reservistenkruik
Startprijs 220 EUR
Tegeltableau 18e eeuw 6088
Tegeltableau 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Foo-Hond, been 6081
Foo-Hond, been
Startprijs 50 EUR
2 Vazen 6055
2 Vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hollandse secretaire 4035
Hollandse secretaire

Resultaat:

130 EUR

Lage achtkantige tafel 4028
Lage achtkantige tafel
Startprijs 100 EUR
Snuffbottle, draken 6048
Snuffbottle, draken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees beeld, man + kind 6043
Chinees beeld, man + kind

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Louis Philippe vitrinekast 4022
Louis Philippe vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Meissen dekselschaal 6011
Meissen dekselschaal
Startprijs 240 EUR
Marmeren pendule 3615
Marmeren pendule
Startprijs 50 EUR
Wit marmeren pendule 3609
Wit marmeren pendule
Startprijs 190 EUR
Buste Teplitz 6005
Buste Teplitz
Startprijs 350 EUR
Plateel tableau, Rozenburg 6013
Plateel tableau, Rozenburg
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Wandklok Junghans 3604
Wandklok Junghans

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grammofoon, messing hoorn 2037
Grammofoon, messing hoorn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kokeshi dolls 2030
Kokeshi dolls

Resultaat:

90 EUR

Wandlampje met putti 2399
Wandlampje met putti
Startprijs 90 EUR
Wekker 3627
Wekker
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Pendule 3619
Pendule

Resultaat:

250 EUR