Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G

2 Juliana guldens + 6 rijksdaalders
Startprijs 100 EUR

Kavel Juliana geld 2x guldens en 6x rijksdaalders (07-1a+16-1b) Cond.: FR/ZF

Sauciere KPM
Startprijs 160 EUR

Prachtige Duitse KPM porseleinen sauciere met bloemen-, insecten- en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat 9x25x19cm. Cond.: U

3 Borden
Startprijs 30 EUR

3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....

Keramiek presenteerblad
Resultaat: 40 EUR

Groot antiek keramieken presenteerblad, ca.1900, met vernikkelde omranding en grepen (1 grip is los) met bloemendecor. 4.5x56x36cm.

Loden gewicht
Startprijs 30 EUR

Vroeg loden gewicht ca. 1600? (ongeëikt!) 5xø4,3cm.

Armband WG robijn brilj.
Resultaat: 450 EUR

Armband WG 585/000, met ovaal gefac. robijnen en briljanten, totaal 0.50 crt. W/SI-P met bakslot en veiligheidsacht. Lengte 18,5 cm, 7,8 gr.

IJzeren vijzel 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

3 Chinees porseleinen borden, ca.1800, 2x diep. 2 x tuindecor divers (1x haarscheur en 1x minimale chip rand) en 1x decor van jonge Chinees met bloem (minimale randschade). Ø16.2 en Ø16.7 cm. Cond.:R/...

Schrijftafel
Startprijs 100 EUR

Engelse Victoriaanse mahonie schrijftafel, 19e eeuw. Schrijftafel heeft 2 lades met daaronder een klein stukje snijwerk, gehele schrijftafel staat op 4 bolpoten. Meubel verkeerd in een goede ongeresta...

3 Plated schalen
Startprijs 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Hang olielamp
Resultaat: 25 EUR

Oude hangpetroleumlamp 20e eeuw met wit keramieken reservoir 46xø30cm. Cond.: G

Duitse emmer
Resultaat: 90 EUR

Duitse antieke vernikkelde koperen Historisme emmer met hangsel ca. 1880. Rondom bewerkt met Neo-renaissance voorstellingen in goede originele staat. 40xø24cm. Cond.: G

6 Tinnen kannetjes
Startprijs 25 EUR

Zes antieke Engelse tinnen maatkannen met eikstempels 18e-19e eeuw. 2x Pintbekers. Diverse bedeukingen 5-14,5cm. Cond.: R

Tiffany lamp, rond
Startprijs 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

Relikwieen kastje
Resultaat: 80 EUR

Vruchten-hangvitrine kastje neogothisch met zijkanten van glas in goede originele staat 65x50x20cm. Cond.: G

Sabel, leeuw
Startprijs 180 EUR

Antieke sabel,ca.1900, met bronzen grip met leeuwenkop, lemet gemerkt ijzerhouwer. 9cm., Cond.:R/G

Reverketting zilver
Startprijs 20 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

Hoek console
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse Dresdner barok wand-hoekconsole, noten hout fineer met bronzen gietwerk, ca. 1880, lichte beschadigingen. 42x58x43 cm., Cond.:G

Antieke Colt + kist
Resultaat: 450 EUR

Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G

Prasioliet 2x
Startprijs 50 EUR

2 Prasioliet stenen ovaal gefac. 16x12 mm.,

2 Antieke weegschalen
Resultaat: 40 EUR

Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 41x21x3cm. en 28x19x2cm. Cond.: G

2 Kettingen met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren gourmet ketting, 42 cm, met een langwerpige hanger met diverse markesietjes. In het midden van de hanger zit een ovale onyx waarop 5 markesietstenen zitten.Zilveren choker, fijn ankercollier ...

Empire stijl spiegel
Resultaat: 45 EUR

Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G