Kavel Juliana geld 2x guldens en 6x rijksdaalders (07-1a+16-1b) Cond.: FR/ZF
Prachtige Duitse KPM porseleinen sauciere met bloemen-, insecten- en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat 9x25x19cm. Cond.: U
Groot antiek keramieken presenteerblad, ca.1900, met vernikkelde omranding en grepen (1 grip is los) met bloemendecor. 4.5x56x36cm.
Oude hangpetroleumlamp 20e eeuw met wit keramieken reservoir 46xø30cm. Cond.: G
Zes antieke Engelse tinnen maatkannen met eikstempels 18e-19e eeuw. 2x Pintbekers. Diverse bedeukingen 5-14,5cm. Cond.: R
Antieke sabel,ca.1900, met bronzen grip met leeuwenkop, lemet gemerkt ijzerhouwer. 9cm., Cond.:R/G
Antieke Duitse Dresdner barok wand-hoekconsole, noten hout fineer met bronzen gietwerk, ca. 1880, lichte beschadigingen. 42x58x43 cm., Cond.:G