Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen beeld, ruiter 6010
Meissen beeld, ruiter
Startprijs 1.450 EUR
WG briljantring baq/brilj 4
WG briljantring baq/brilj
Startprijs 1.450 EUR
Romantisch schilderij 1048
Romantisch schilderij
Startprijs 1.400 EUR
Romantisch schilderij 1047
Romantisch schilderij
Startprijs 1.400 EUR
Zweden, 4 Daler 753
Zweden, 4 Daler
Startprijs 1.400 EUR
5-Kaars kandelaar 224
5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR
Franse 2-deurs kast 4036
Franse 2-deurs kast
Startprijs 1.300 EUR
Engelse tafelklok 3641
Engelse tafelklok
Startprijs 1.250 EUR
Empire pendule ca. 1820 3635
Empire pendule ca. 1820
Startprijs 1.250 EUR
Bebe Jumeau 3002
Bebe Jumeau
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, Briels + boek 1003
Schilderij, Briels + boek
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Zakhorloge GG Chronometre 331
Zakhorloge GG Chronometre

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Ring WG Saf. Bril. 2
Ring WG Saf. Bril.

Resultaat:

2.200 EUR

Frans klokje 3639
Frans klokje
Startprijs 1.200 EUR
Franse pendule met figuren 3500
Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Walzen-speeldoos 2000
Walzen-speeldoos

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Jan van Vuuren 1001
Jan van Vuuren

Resultaat:

900 EUR

Tekening, Anton Mauve 1000
Tekening, Anton Mauve
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen viking 5022
Bronzen viking
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Bronzen slangenbezweerder 5012
Bronzen slangenbezweerder

Resultaat:

1.050 EUR

Duitse twee-deurs kast 4000
Duitse twee-deurs kast
Startprijs 1.100 EUR
Klokje met olifant 3640
Klokje met olifant
Startprijs 1.100 EUR
Ring GG briljant bol 179
Ring GG briljant bol
Startprijs 1.100 EUR
Vuurvergulde pendule 3505
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR