14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Meissen figuur 6019
Meissen figuur
Startprijs 1.000 EUR
2 Bronzen Chinese vazen 5011
2 Bronzen Chinese vazen

1.100 EUR

Drents eiken kabinet, ca. 1820 4009
Drents eiken kabinet, ca. 1820

1.100 EUR

Engels staand horloge 3536
Engels staand horloge

1.100 EUR

Paris Bebe, Jodin 3001
Paris Bebe, Jodin
Startprijs 1.000 EUR
G. Poggenbeek 1881, aquarel 1261
G. Poggenbeek 1881, aquarel
Startprijs 1.000 EUR
Atelier, Albert Neijhuis 1115
Atelier, Albert Neijhuis
Startprijs 1.000 EUR
Constant Artz 1102
Constant Artz
Startprijs 1.000 EUR
Aquarel, Corneille 96 1040
Aquarel, Corneille 96

1.000 EUR

Schilderij, elven in het bos 1010
Schilderij, elven in het bos
Startprijs 1.000 EUR
W.G.F. Jansen 1005
W.G.F. Jansen
Startprijs 1.000 EUR
2 Kandelaars, gelobte voet 21
2 Kandelaars, gelobte voet
Startprijs 1.000 EUR
Ring WG met slag 3
Ring WG met slag
Startprijs 1.000 EUR
Ring WG zwart briljant 251
Ring WG zwart briljant
Startprijs 950 EUR
Ring GG baquette briljant 136
Ring GG baquette briljant
Startprijs 950 EUR
Ring bol WG/GG briljant 101
Ring bol WG/GG briljant
Startprijs 950 EUR
Duitse kerkbeker 19e eeuw 100
Duitse kerkbeker 19e eeuw

860 EUR

Bronzen figuur met sigaar 5119
Bronzen figuur met sigaar
Startprijs 900 EUR
Bronzen dame met tamboeret 5109
Bronzen dame met tamboeret
Startprijs 900 EUR
Werdicke kast 4235
Werdicke kast
Startprijs 900 EUR
Franse jachtklok 1880 3557
Franse jachtklok 1880
Startprijs 900 EUR
Klok, Chinees lakwerk 3502
Klok, Chinees lakwerk
Startprijs 900 EUR
Vuursteen pistool 2066
Vuursteen pistool
Startprijs 900 EUR
Jan te Wierik 1450
Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR