Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M
Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...
Zeldzame grote Delfts keramieken pronkvaas met drakenkoppen en landschappen -met bloemendecor, ca. 1890, 57x39x26 cm., Cond.:G
Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een oude man, met stok, in bloemetjes toga. 45x15x11cm., Cond.:G
Antieke Cchinese keramieken wierookbrander, 19e eeuw, met craquelee glazuur. 8xø9 cm., Cond.:G
Twee grote oude Chinees porseleinen plaquettes met vogels in boom decor en schrift. 1e helft 20e eeuw. 86x33cm., Cond.:G
Twee grote Sevres stijl porseleinen pronkvazen, 20e eeuw met bronzen monturen. In goede staat, een voet gerestaureerd. 60x31xØ20cm.
Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw, klein formaat in goede originele staat. Barstjes in glazuur 21xø11,5cm. Cond.: G
Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,
Oude imari porseleinen tafellamp met messing monturen( geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest is later. 47xø29 cm., Cond.G
Vier Biedermeier kopjes met 1 passende schotel (1 oortje mist). Handbeschilderd met landschappen ca. 1830 en later Cond.: R-G
6 Antieke /chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met bloemendecor. 7x Ø12.5cm. 3 schotels met haarscheur en 1 kommetje met minimale chip. Cond.:R/G
Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
Antieke Duitse keramieken reservistenkruik met prachtig tinnen deksel met leeuw en reservist erop. 12 comp.Kgl Baÿo 18 inft.ref Prinz Ludw.Ferdinand Zandman 1902-1904. Reservist Runkel. Met prachtige...
Hummel figuren, m.i Hummel club membership year 1999/2000. 8-9 cm., Cond.:G
3 Antieke Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met planten-en vlinderdecor. 1 kopje heeft haarscheur. 5xØ12cm.
3 Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met fijne beschildering, landschapsdecor. 6x11x12 cm., Cond.:G
Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Chinees porselein 19e eeuw o.a; capucij, wanli; 4x kop&schotels en 2 losse schotels (1x haarscheur en minimale chip) 6xø11cm. Cond.: G
Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca.1900, met familienaam op de bodem, diverse decors rondom. 8.5x3x3cm., Cond.:G
Antiek Indiaas erotisch benen figuur 19e eeuw, voorstellende een man en vrouw die gemeenschap hebben. geheel staand op houten sokkel 17xø7,4cm.
6 Antieke Japans imari sierborden, ca.1880, met krijgsheren decor. Ø18.5 cm., Cond.:G
Oud keramieken masker met cracele glazuur, gemerkt Goldscheider made in Austria 23x21x11cm. Cond.: G
Twee grote antieke kommen ca.1900, Bown Villeroy en Boch Flamand. 12xØ22cm., Cond.:G
Keramieken jugendstil stijl vaas gemerkt: Colenbrander Ram, 2e helft 20e eeuw, met bloemen- en papegaaidecor. 41x13x10cm.,Cond.:G
Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G
Oud bisquit porseleinen tafelstuk met doorbroken gevlochten porseleinen schaal ca. 1920, vermoedelijk Italië, voorstellende twee Griekse vrouwen 31x17x13cm. Cond.: G
Tableau met 4 18e eeuwse Hollandse tegels met paars ruiterdeco, lichte randschades. 29x29cm.,
Twee Duitse steengoed schenkkruiken ca. 1800 in goede staat 33-36cm. Cond.: G
4 18e Eeuwse Chinees porseleinen vazen, beschadigd, met blauw tuinmotief met bloemen. 21-22.5cm., Cond.:M
Twee Franse Sevres porseleinen kopjes 1e helft 19e eeuw met roze rozendecor en gouddecor 6,3xø7cm. Cond.: G
19e Eeuws porseleinen zwavelstokjes houder , met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf, deksel is van zilver. 10xØ7cm.
Groot Chinees porseleinen bord, ca.1800, met Chinese tuin decor. Minimale chip, ø27.6 cm., Cond.:G
15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.
Kavel van 8 delen Chinees porselein, 18e/19e eeuw, 3 kommetjes (2 beschadigd) 5 schotels (1 lichte randschade) 7-14cm., Decor van bloemen, landschappen, figuren en karpers.
Twee 19e eeuwse porseleinen Samson borden met familiewapen decor. ø24 cm., Cond.:G
Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 28-38cm. Cond.: G
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels (randschades), 3x lansdragers en 1x musketier. 12,5x13cm. Cond.: R
Grote porseleinen Quan Yin met bloemen en gouddecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat (minimale chip verso) 49,5cm. Cond.: G
Groot Societe Ceramique Maastricht prsenteerblad met bloemenmotief ca. 1900 in zeer goede staat ø29cm. Cond.:G