Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse tafelklok met opgewerkt chinistore decor( dik opgelegd), Gustaf Becker uurwerk met west-minster slag, gemaakt voor de Engelse markt, 8-daags uurwerk met kwartierslag. Prachtige gave...
Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.
Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1880, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...
Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Schitterend antiek jugendstil 3-delig klokkenstel met keramiek en messing armaturen. Ca.1900, prachtig bloemendecor met zweepslag motief, 8-daagsuurwerk. In zeer goede staat. 54x20x30cm en 53x19x19cm.
Grote 19e eeuwse bronzen figurenpendule, ca.1870, Duits, 8-daags uurwerk. (duif iets beschadigd en 1 duif mist waarschijnlijk) 33x49x16cm., Cond.:R/G
Kolompendule ca. 1870 met intarsia en plateau met intarsia. 8-Daags uurwerk met originele compensatieslinger (notenhout). In goede originele staat 55x30x15cm. Cond.: G
Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U
Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G
Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.
Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...
Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G
Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.
Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Prachtige oude tafelklok met speeldoos en wekkeruurwerk. Notenhout met messing bewerkte plaquettes. 1 Wijzertje mist 29x13x16cm. COnd.: G
Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G
Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.
Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G
Duitse staande klok ca. 1910 met eikenhouten kast en facetgeslepen glas. Westminster uurwerk, gemerkt Isgus. De klok is in goede originele staat 218x58x30cm. Lichte fineerschade aan rechterzijde Cond....
Onyx klokkenstel ca. 1880 met 4-lichts kaarskandelaars (enkele beschadigingen aan het onyx van de kandelaars). 8-Daags uurwerk, compositie metalen figuur, musicerende vrouw 46x30x16cm. en 49x19x19cm. ...
Oud Sallander wandklokje met maanstand, mahoniehouten kast en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw 48x24x14cm. Cond.: G
Mooie antieke Franse jugendstil vaaspendule met bronzen monturen en geëmailleerd tussenstuk metbloemendecor in zweepslag motief. 8-daags uurwerk, In zeer goede staat. 48x28x19cm.
Duitse notenhout fineer balkon-vrijslinger gemerkt F.M.C. met gongslag ca. 1890. Compleet met tollen en kroon in goede originele staat 105x42x20cm. Cond.: MG
3-Delig antiek pendulestel, ca.1880, verguld en met wit marmer. 8-daags uurwerk. Prachtig uitgevoerd en compleet in zeer goede originele staat.41x21x11 en 25x14x9cm.
AntiekeFranse compositie metalen cartelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk. In goede originele staat. 35x24x12cm.
Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...
Oude eikenhouten Bim Bam wandregelateur in zeer goede staat, gemerkt Teka 2e helft 20e eeuw 88x34x19cm. Cond.: G
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Mooie antieke Duitse eikenhouten vrijslinger, ca.1880 Grunderzeit, gemerkt G.W., In goede originele staat met originele kroon en tollen, met half-uur slag,96x41x20cm.
Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, gemerkt: Manthe, met west-minster uurwerk. In zeer goede staat. 22x43x14cm.
Antieke notenhouten Junghans regelateur met halve zuilen en originele kroon in goede originele staat 105x41x20cm. Cond.: G
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Grote antiek Frans pendule uurwerk, c.1880, met emaille wijzerplaat, 8-daags uurwerk. 15xØ19cm., Cond.:G
Grote Friese staartklok (3-gewichter) met eikenhout fineer kast 2e helft 20e eeuw in goede staat. Mooie handbeschilderde wijzerplaat, 2 gewichten missen. 140x38x24cm. Cond.: G
3-Delig antiek pendulestel, ca.1880, pendule met ook aan de zijkanten glas, en groen onyx aan de klok en zijstukken. 8-daags uurwerk, in een goede staat. Compositie metaal is fijn uitgevoerd. 42x22x17...
Vuurvergulde pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk en half-uurslag. Compositie metaal, deel in de hand mist en wijzerplaat gecraceleerd 33x30x12cm. Cond.: R
Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G
Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, met westminster uurwerk. Art-deco met chroom sierwerk. 23x33x12cm., Cond.:G
Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.
Bronzen klokkenstel ca. 1920 met emaille wijzerplaat en beschilderde keramieken plaquettes en tussnestukken. 8-Daags uurwerk F.H.S. Duitsland. het klokkenstel is in zeer goede staat, porselein gesigne...
Antieke Engelse pubklok met snek en eikenhouten kast. Gemerkt: Clerke 1 Royal Exchange London. 38x27x15 cm. Cond.:G
Grote notenhouten regelateur klok, met Junghans uurwerk, kop met paardje. Aan de onderkant lijstje weg., verder in goede staat. 146x46cm.
Oude messing tafelklok met batterijfunctie 2e helft 20e eeuw 26x18x15cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Kienzle regelateur ca. 1890 Grunderzeit 90x36x20cm. Cond.: R
Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegelregelateur, gemerkt Kienzle ca. 1880 (compleet). In goede originele staat 98x60x21cm. Cond.: G
Oud messing tafelklokje, 2e helft 20e eeuw, met cloisonne, eenvoudig uurwerk. 20x14x8cm., Cond.:G
Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G
Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Frans marmeren pendule met brocot balans (zichtbaar) ca. 1880. Tweekleurig bewerkt marmer en 8-daags uurwerk. In goede originele staat 39x27x13cm. Cond.: G
Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G
Bruin keramieken geglazuurde klok met wekkeruurwerk. Voorstellend een brullende leeuw. Functies niet getest 26x24x8cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok.,19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Oude Sallander Warmink wandklok met eiken kast en maanstand 2e helft 20e eeuw 53x25x17cm. Cond.: G
Oude eikenhouten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen armaturen. Uurwerk met dubbele bel en maanstand 32x20x15cm. Cond.: G
Notenhouten Junghans tafelklok ca. 1890 met messing beslag en half-uur slag. Lijstwerk licht beschadigd 45x26x16cm. Cond.: G
Zwaar bronzen klokkenstel Frankrijk ca. 1880 in Louis Quinze stijl geheel staand op klauwpoten. Uurwerk met emaille cartouches. 8-Daags uurwerk, gemerkt Ch. les Mt. in goede originele staat 45x28x20cm...
Antieke notenhouten Junghans regelateur klok metoriginele opstand en tollen. In redelijke originele staat, ca. 1880. 100x40x22cm.
Grote oude massief bronzen pendule met vaste console. Emaille cartouches in Louis Quinze stijl. Duits uurwerk F.H.S. met dubbele bel ca. 1960 in zeer goede staat 53x37x20cm. Cond.: G
Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G
Notenhout fineer Grunderzeit Gustav Becker regelateur ca. 1880. Licht beschadigd meer compleet 85x38x18cm. Cond.: R
Antieke Franse wandklok, ca.1840, met 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. De kast is beschilderd met Boulle effect. In goede staat. 51x42x14cm.
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met handbeschilderde wijzerplaat en gong 90x34x16cm. Cond.: G
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890, gemerkt L.F.S. met half-uur slag in goede originele staat. Mooie wijzerplaat en slinger 74x40x22cm. Cond.: G
Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok, klein model in goede staat (20e eeuw) 37x22x13cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger met originele kroon in goede originele staat ca. 1900 78x39x19cm.
Oud eikenhouten Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met slagwerk en atlas 50x20x15cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met compositie metalen figuur, voorstellend een edelman met sabel. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Compositie metalen figuur zit los 34x23x8cm. Cond.: G
Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok (klein model). Pendel mist en stukje af bij meermin 36x16x13cm. Cond.: R
Oude mahoniehouten pubklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk in zeer goede staat 46x26x12cm. Cond.: G
Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G
Duitse grenenhouten Hermle regelateur 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x28x16cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder klok 19e eeuw met porseleinen zuiltjes. Goede originele beschildering en gaaf 37x22x14cm.
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw met atlas in goede staat 49x20x15cm. Cond.: G
Frans zwart marmeren schouwklok met wekkeruurwerk in goede staat ca. 1880 36x22x7cm. Cond.: G
Antieke Franse reiswekker, ca.1900, vernikkeld metaal, met dubbele bel (oxidatie) 22x14x10 cm., Cond.:R
Oude notenhouten Zaanse wandklok, gemerkt Warmink. Massief bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x19x16cm. Cond.: G
Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R