Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G
Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G
Notenhouten beeld van Maria Magdalena met 6-kantige zalfdoos bij Jezus' graf, Neo-Gotisch 19e eeuw 44x36x20cm. Cond.: G
Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.
Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd: M.D.C.Arioton (waarschijnlijk Claudius Marioton) met Parijse gietstempel. Oude man met stok en lantaarn. Mooie patina. 55x31x27 cm., Cond.:G
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G
Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G
Antieke Chinese bronzen 3-delige wierrookbrandwer, ca. 1900, met draken en schildpadjes decor. 49x20.5x20.5 cm., Cond.:G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Prachtig Duits bronzen figuur op zwart marmeren voet van Smidt Felling ca.1900, voorstellende een visser met vrouw. Mooie patina. 30x8x8cm., Cond.:G
Twee oude Oosterse bronzen vazen met vogeldecor en takken, ca.1900 (1 met deuk). 39x10x11cm., Cond.:G
Grote bronzen bottichava zittend op een olifant, 20e eeuw. In goede staat. 46x27x18cm.
Heilig houten Mariabeeld Duitsland, barok met originele polychromie ca. 1800. Deel voetje mist 24x9x8cm. Cond.: G
Antiek Chinees bronzen sierbord met 4 opgewerkte figuren, bord is verder gegraveerd, ca.1900? ø44.5 cm.,
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Twee zittende bronzen figuren, meisje met hand onder hethoofd, meisje met 2 handen aan het haar. 20e eeuw, gesigneerd Klimt of Kluts. 14-18 cm., Cond.:G
Grote antieke bronzen figuur voorstellende een vikinger. Gesigneerd: Debut, met losse houten sokkel. Jean Diedier Debut 1824-1893 Frankrijk. Mooie patina. 46x15x16cm., Cond.G
Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G
Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G
Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G
Houtgesneden apostelkop ca. 1800, oude wormgaten (niet meer actief) 19x11x11cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G
Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G
Aardewerken figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G
Kindje Jezus houten beeldje met glazen ogen en originele polychromie, Spaans ca. 1800, armen missen en voet beschadigd. L.ca 15cm.
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel beschilderde Corpus Christie (handje mist), vermoedelijk Duitsland 42x22cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Dell van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Antiek vurenhouten barok madonna met kindje Jezus, ca.1780, staande op originele losse voet (beschadigd) kroontje weg. 46x15x14cm., Cond.:R
Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Groot Chinees houten beeld, voorstellende Confusuis?. Waarschijnlijk gefungeerd als lampenvoet 20e eeuw H.: 57cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G
Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus CHristie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
Notenhouten wandconsole ca. 1900 voorstellend een zittende man met boek. 1 Vinger mist 29x10x10cm. Cond.: G
2 Antieke bronzen figuren, 1891, onduidelijk gesigneerd, jongen en meisje. 17-17.5cm., Cond.:G
Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R
Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum.
Houten handgestoken buste-beeld 19e eeuw, voorstellend een man met baard en hoed in 17e eeuwse kledendracht (met wandophanging) 16x26x12cm. Cond.: G
Grote Oosterse bronzen vaas met 2-dimensionaal opgewerkt drakenfiguur 20e eeuw 60xø28cm. Cond.: G
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. 19x17x10cm., Cond.:G
Antiek bronzen figuur, ca.1900, vermoedelijk Engeland of U.S.A., voorstellende een man met houten bowlingbal, sigaar en hoed. Geen signatuur gevonden. 44x10cm., Cond.:G
Heilig houten beeld met Franse lelies op het gewaad ca. 1800, originele vergulding (deel arm mist) 24x8x7cm. Cond.: G
Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.
Tekkel op onyx voet ca. 1920 van compositie metaal, 1 schroefje is weg 8,5x10x7cm. Cond.: G
Houtgesneden bosduivel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland in zeer goede staat 39x21x22cm. Cond.: G
Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.
Antiek bronzen vuurverguld wijwater wandbakje, ca.1880, met putti en Heilige figuren. Roccoco stijl. In zeer goede staat. 35x18x9cm.
Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,
J.Kip, bronzen figuur "Het Boeskoolmannetje Oldenzaal", 2e helft 20e eeuw. 28x23x12 cm., Cond.:G
Compositie metalen figuur op hoog marmeren sokkel. Voorstellend een ruiter in harnas te paard ca. 1910. marmer is beschadigd 41x20x10cm. Cond.: R
Modern bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 41x16x15cm. Cond.: G
Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G
Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G
Bronzen schedel op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 36x23x17cm. Cond.: G
Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.
Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G
Antiekbronzen figuur, ca.1900, voorstellende een liggende hond/wolf op marmeren voet, Ongesigneerd. 28x34x20cm. Cond.G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een man met musket en baard, ca,1900. H.15cm., Cond.:G
Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G
Prachtig 19e eeuws vuurverguld bronzen figuur, voorstellend een biddend meisje zittend op een kussen. Geheel gemonteerd op wit marmeren voet 17x10x8cm.
Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G
3 Chinese bronzen figuren, 20e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.
Twee antieke zilvertin 2 dimensionale plaquettes met romantische figuren voorstelling. Met monogram G.B., ca.1890. In zeer goede staat 37x20 cm.
Bronzen uil op marmeren voet, gemerkt Fratun 21e eeuw in zeer goede staat 27x23x17cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur op roodmarmeren voet ca. 1890, voorstellend een vrouw met luit, zittend op een zuil.Stukje van de vinger mist 35x10x10cm. Cond.: R
Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G
Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat 24x21x5cm.
Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat. 28x21x4cm.
Beeld Pim Fortuyn, keramieken zuil met bronzen? figuur, 2e helft 20e eeuw. 30x8x8cm. Cond.:GF
Oude bronzen figuur, naakte dame, van A.de Ruiter, Oldenzaal, in goede staat. 27x7x8cm.
Grote bronzen plaquette 19e eeuw voorstellend Maria met Jezus (groen patina), gesigneerd A. Morga 52x31x10cm. Cond.: G
Grote bronzen eland gemonteerd op bronzen voet 21e eeuw in zeer goede staat 37x42x35cm. Cond.:G
Bronzen figuur ca. 1890 op houten sokkel, voorstellend een jongen met bekkens 24x16x9cm. Cond.: G
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Oude Jugendstil stijl bronzen vrouwenfiguur, gesigneerd B.T. Shiraishi 20e eeuw met marmeren sokkel 17x5x8cm. Cond.: G
Antiek compositie metalen dansend paar. Fete du Village, ca. 1890. In zeer goede staat. H.53 cm.
Groot oud compositie metalen figuur 20e eeuw voorstellend een vrouw met duif en klein meisje 57cm. Cond.: G
Groot bronzen paard, gemerkt Basije. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 34x45x15cm. Cond.: G
Compositie metalen putti met trommel, gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900. Geheel staand op zwart marmeren voet 32xø11,5cm.
Compositie metalen figuur ca. 1900 zittend op onyx sokkel, voorstellend een matroos met fles en drinkglas. Onyx voet is gelijmd 24,5cm. Cond.: G
Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G
Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw staand op bruin marmeren voet. Waarschijnlijk mist een vaandel (vlag) 15,5xø4,7cm. Cond.: G