Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G
Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...
Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.
Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G
Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met Queen Anne poten en etage 77xø60cm. Cond.: G
Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G
Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G
Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U
Glazen pyramidevormige salontafel met 2 etages. Glazen facetgeslepen platen. 34,5x100x100cm.
Donker bruine lederen bank 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 93x152x87 cm.
Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G
Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G
Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G
Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G
Grote achtkantige goudkleurige spiegel ca. 1900. In redelijke tot goede staat. Paar lichte beschadigingen 104x104cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.
Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G