Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse Art Deco vitrine, eikenhout
Resultaat: 300 EUR

Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G

2 Stoelen, biezen zitting
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G

Notenhouten hangkastje
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Hollandse barok secretaire
Resultaat: 850 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...

Barokstijl vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.

2 Deuren met kozijn
Startprijs 600 EUR

-

3 Gemarmeleerde zuilen
Resultaat: 70 EUR

Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G

Eikenhouten 2-deurs kastje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Wortelnoten barok commode
Resultaat: 140 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G

Eiken bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met Queen Anne poten en etage 77xø60cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G

Eiken buffet
Resultaat: 80 EUR

Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G

Werdicke kast
Startprijs 900 EUR

Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U

Salontafel,
Startprijs 40 EUR

Glazen pyramidevormige salontafel met 2 etages. Glazen facetgeslepen platen. 34,5x100x100cm.

Lederen bank
Resultaat: 50 EUR

Donker bruine lederen bank 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 93x152x87 cm.

Beschilderd kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G

Eiken hangkastje
Startprijs 20 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 140 EUR

Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G

Modelcommode, beschilderd
Resultaat: 30 EUR

Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Startprijs 25 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G

Achtkantige spiegel
Startprijs 80 EUR

Grote achtkantige goudkleurige spiegel ca. 1900. In redelijke tot goede staat. Paar lichte beschadigingen 104x104cm. Cond.: G

Grote spiegel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.

Noten barok slaontafel
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G