W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G
Getekend door H.P. Oosterhuis, aquatint door W.H. Hoogkamer, handingekleurde gravure op papier, het derde eeuwfeest der Kerk hervorming 1817, DFM Lutherus 38x28cm. Cond.: G
P. Boucher pinx, pelletier sculp., gravure op papier, "La Fontaine" 45x35cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Onduidelijk gesigneerd middeleeuws damesportret 20e eeuw, olieverf op paneel 7,5x11cm. Cond.: G
Mart. Engelbrecht Excud A.V. (1684 - 1756 Duitsland), ets op papier, pagina met diersoortne, Duits ondertiteld 22x16cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 52x38cm. Cond.: G
Carel Tillemans (1770 - 1848), olieverf op paneel, mansportret met boek 32x42cm. Cond.: G
A. Stern 21e eeuw, olieverf op linnen, 19e eeuws interieur met twee dames 30,5x40,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en diverse figuren 63x43cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G
C. v. Strombeck 1885, olieverf op linnen, meisjesportret met adelijk wapen 48x60cm. Cond.: R-G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, edelman in harnas. 41x51 cm., Cond.:R
J.J. de Smit ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met boerderij 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R