Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, jongensportret 11x14cm. Cond.: G
O.H. Winkelmann 1966 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G
C.M. van de Woerd, ets op papier, boerderij in twente 39x27cm. Cond.: G
twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, 1x fruitstilleven en 1x bloemstilleven 9x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen 20x24cm. Cond.: G
Drie aquarellen, onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, 2x molen 12,5x9cm. en 9,5x14cm. en 1x reddingsschip Brandaris 20x15cm. Cond.: G
Leon Danchin Nr. 92 / 500, ingekleurde ets op papier, vliegende eenden (handgesigneerd) 49x32cm.
Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M
Charles Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Menna Maroeksse, acryl op papier (iets gebobbeld), portret Grace Jones 97x81cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerde ets ca. 1910, ets op papier, Maasbrug en het Witte Huis te Rotterdam 41x11cm. Cond.: G
Monogram FH/15, gouache op papier, feest in een tuin met diverse figuren 60x45cm. Cond.: G
Fulton, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 30x40cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, bospad (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R
Andreé ca. 1950, olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 40x50cm. Cond.: G
Hendrikus Balsink ( 1891 - 1966 Deventer), olieverf op linnen, riviergezicht met molen 55x45cm. Cond.: G
A.P.Rubbens?, ca.1920, gemengde techniek op papier, kinderportet, 25x20 cm., Cond.:G
J. van Santen ca. 1900, olieverf op linnen, herder met zijn schapen op bospad "Coming Sheep" 60x80cm. Cond.: G
Jaap Visser ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij avond 100x60cm. Cond.: G
Ad van Hassel ( 1953 Roosendaal), acryl op linnen, tulpen 100x100cm. Cond.: G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op linnen, het IJ te Amsterdam 13x18cm. Cond.: G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op paneel, landschap met korenschuiven 13x18cm. Cond.: G