Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.
Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Jan Toorop 1923, litho op papier ingekleurd, Maria met kind 26x22cm. Cond.: M
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, boerenhoeve met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G
Gesig. Berthy (Frankrijk ca. 1900), aquarel op papier, Art Nouveau damesportret, 30x18cm. Cond.: U