Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

doos div.verpleegspulletjes
Resultaat: 10 EUR

Doos div.verpleegspulletjes

Pendule
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten grootmoederstijd pendule. 22x47x15cm.

Steenvorm
Resultaat: 10 EUR

Houten steenvorm

tuinpot
Resultaat: 10 EUR

Tuinpot, voorstellend griekse pot. H.28 cm.

Servies
Resultaat: 10 EUR

Duits koffieservies 10 persoons

klok art deco
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten art-deco klok. 18x40x9cm.

Hoeketagère en dekenkistje
Resultaat: 10 EUR

Hoeketagère beukenhout, notengekleurd en Twents dekenkistje miniatuur

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten bijzettafel, 0,50x0,65x0,42

5 lichts kroon
Resultaat: 10 EUR

5 Lichts kroon, met stoffen kap

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Resultaat: 10 EUR

6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Delftsblauwe dekselvaas

2 x gebaksbord
Resultaat: 10 EUR

2 Gebaksbordjes, 1 maal zwiebelmuster motief, 1 maal bloemmotief

5 borden + portret
Resultaat: 10 EUR

5 aardewerken borden en een klein portretje van een kindje

Petitfour stelletje
Resultaat: 10 EUR

Een aarderwerken petitfour stelletje groen. genummerd 1063A

2 Houders en onderzetters
Resultaat: 10 EUR

2 Houders met glazen onderzetters. Eenmaal met 12 stuks, eenmaal met 10 stuks. Midden 20e eeuw

Divers glaswerk
Resultaat: 10 EUR

5 Glazen , vaasjes en 6 onderzetters

Porseleinen koffiekannen 4x
Resultaat: 10 EUR

Diverse porseleinen kannen 4x

Bonbonschaal
Resultaat: 5 EUR

Blauw aardewerken bonbonschaaltje in waaiervorm, beschilderd met boten eind 20e eeuw. 30x24cm.

Chinese lamp
Resultaat: 5 EUR

Porseleinen chinese lamp met zijden kap