02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

2 cl. vazen
Resultaat: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

2 borden
Startprijs 70 EUR

2 Borden mislukte revolutie 1914-1918

Clown
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen Pierrot Art-Deco Duitsland (6084). 15,5x12x8cm. Cond.: G

Aspergeschaal
Resultaat: 40 EUR

Aardewerk aspergeschaal, omstreeks 1880, 24x14x5.5cm.

Wedgwood
Resultaat: 360 EUR

5 Delen kristal en glas
Resultaat: 15 EUR

5 Delen kristal en glas

Schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Schaakspel compleet ingelegd. Alle schaakstukken aanwezig.

Jacht barometer
Resultaat: 180 EUR

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

Porseleinen buste van een vrouw
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.