Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen buste van een vrouw 4229
Porseleinen buste van een vrouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vaas 4080
Vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jacht barometer 3170
Jacht barometer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schaakspel 2098
Schaakspel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Delen kristal en glas 4476
5 Delen kristal en glas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Wedgwood 4464
Wedgwood

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Aspergeschaal 4400
Aspergeschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Clown 4279
Clown

Resultaat:

100 EUR

2 borden 4211
2 borden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 cl. vazen 4125
2 cl. vazen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
cloisonné 4089
cloisonné

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
kavel div.keulse potten 4083
kavel div.keulse potten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tapijt 3274
Tapijt

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3215
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Klokje 3143
Klokje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pub klok 3137
Pub klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zwijnenkop 3133
Zwijnenkop

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
reiswekkertje 3094
reiswekkertje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Muntenkabinetje 3089
Muntenkabinetje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Halve maantafel 3058
Halve maantafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
doos div.verpleegspulletjes 2313
doos div.verpleegspulletjes

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Messenset 2239
Messenset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Fleischmann 7897 N "piccolo" 2219
Fleischmann 7897 N "piccolo"

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Minitrix 12127 locomotief 2218
Minitrix 12127 locomotief

Resultaat:

150 EUR