Barok akoya kweekparel ketting met slot GG 585/000, L 41cm.,parels ca.7mm.
Brosche WG 14 krt.,fantasie model bezet met briljant baquette geslepen 13.5 gr.
Ring WG 585/000, met diamant baquettes 2.0ct W/SI, Ø52, 10.9gr.
Streng Akoya kweekparels, van Schoeffel, 4-8.5 mm,L 43cm (voormalige verk.prijs €1.520.-)
Oorstekers WG 585/000 met ieder 4 saffier baquettes tezamen 1 ct,en briljant baquettes 1.52ct, W/SI, 3.2 gr.
4 Delig zilveren koffie en theeservies Eng. gek. Birmingham jl. 1934/1935, 1220 gr.
Briljant solitair ring WG 750/000, briljant 0.66ct W/P1, Ø51,4.4 gr.
6 Verguld zilveren lepeltjes in "Niello" techniek Russisch gek. ca. 1920., L 11cm.
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel
Teno briljant ring staal, bezet met 15 briljanten 0.20ct TW/VSI (verkrijgbaar in de Ø55/56/59)(voormalige verk.prijs €980.-)
Armband GG 333/00,bezet met donkere boheemse granaten,met kastslot, L 19cm,13.5gr.
Ring GG 750/000 met briljanten 0.50ct,TW/VSI, Ø53,4.7 gr.
Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)
Ring PL 950/000 met een diamant navette 0.35ct TW/VVSI,Ø54, 9.0 gr.(voormalige verk.prijs €2.560.-)
Ring GG/WG 585/000 met briljanten 0.50 ct,TWVSI,Ø57,3.3 gr.