Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

houten h.smid
Startprijs 2.150 EUR

Groot houten beeld voorstellende smid met hamer en tang ca. 1800 zeer zeldzaam

Kast
Startprijs 2.000 EUR

Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.

Eiken kabinet
Startprijs 2.000 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1820 met onder 3 laden. Dubbelgebogen kap en oplopende deuren en gecontourneerde panelen. 147x55x228cm.

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 Nieuwkoop - 2007), olieverf op papier, stadsgezicht Parijs 53x75cm. Cond.: U

Fedor van Kregten
Startprijs 2.000 EUR

Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G

Ring GG
Startprijs 2.000 EUR

14krt. GG bandring bezet met briljanten 8,4gr. Ø55mm.

fries staand horloge
Startprijs 1.900 EUR

Fries staand horloge 19e eeuw. 45x24x250cm.

Diamant ring WG 585/000
Startprijs 1.780 EUR

Ring WG 585/000, met diamant baquettes 2.0ct W/SI, Ø52, 10.9gr.

Willem van Nieuwenhoven
Startprijs 1.700 EUR

Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - Laren), olieverf op linnen, De Apotheker 30x39cm. Cond.: U

4 delig servies
Startprijs 1.700 EUR

4 Delig zilveren servies, 925/000, 3405 gram

Sebastian aan kruis
Startprijs 1.600 EUR

Polychroom beeld, Sebastian aan kruis, 16e eeuw

Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR

Mahony kabinet, 18e eeuw,242x174x62

Ring WG
Startprijs 1.600 EUR

Memory ring diamant baquette,WG750/000 rondom bezet met 56 diamant baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.

Staande klok
Startprijs 1.500 EUR

Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.

Hoekkast
Startprijs 1.500 EUR

Engelse hoekkast Viktoriaans. 227x110x65cm.mahonie hout

eendeurs broodspinde
Startprijs 1.500 EUR

Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.

Emil Rizek, Gouache
Startprijs 1.500 EUR

Gesig. Emil Rizek (Oostenrijk 1901 - 1985), gouache ingelijst achter glas, vrachtscheepje in binnenhaven te Bergen op Zoom.

H.Antonius
Startprijs 1.400 EUR

Heilige Antonius met kind, Antwerpen 16e eeuw

Schrijfbureau met opzet
Startprijs 1.400 EUR

Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.

Pieneman
Startprijs 1.400 EUR

N. Pieneman, schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.

Citrien briljant ring GG 750/000
Startprijs 1.400 EUR

Citrien briljant ring GG 750/000,met een citrien 9.50 ct met een zeer goede kleur, 34 briljanten 0.40 ct W/VSI en 44 briljanten 0.54 ct fancy brown/SI, ø56, 29.2 gr.

buste vrouw + kruik
Startprijs 1.350 EUR

Marmeren buste van een vrouw met kruik omstreeks 1925

pendule,jager
Startprijs 1.350 EUR

Bronzen pendule,Frankrijk, voorstellende rustende herder 19e eeuw

Ring WG
Startprijs 1.300 EUR

14krt. WG fantasiesolitaire bezet met briljanten 3,2gr. Ø53mm.