Groot houten beeld voorstellende smid met hamer en tang ca. 1800 zeer zeldzaam
Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
Hollands massief eiken kabinet ca. 1820 met onder 3 laden. Dubbelgebogen kap en oplopende deuren en gecontourneerde panelen. 147x55x228cm.
Jan Rijlaarsdam (1911 Nieuwkoop - 2007), olieverf op papier, stadsgezicht Parijs 53x75cm. Cond.: U
Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G
Ring WG 585/000, met diamant baquettes 2.0ct W/SI, Ø52, 10.9gr.
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - Laren), olieverf op linnen, De Apotheker 30x39cm. Cond.: U
Memory ring diamant baquette,WG750/000 rondom bezet met 56 diamant baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Gesig. Emil Rizek (Oostenrijk 1901 - 1985), gouache ingelijst achter glas, vrachtscheepje in binnenhaven te Bergen op Zoom.
Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.
Citrien briljant ring GG 750/000,met een citrien 9.50 ct met een zeer goede kleur, 34 briljanten 0.40 ct W/VSI en 44 briljanten 0.54 ct fancy brown/SI, ø56, 29.2 gr.
Bronzen pendule,Frankrijk, voorstellende rustende herder 19e eeuw