Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik drieluik 1305
Jan te Wierik drieluik
Startprijs 11.000 EUR
ingelegd kabinet 3150
ingelegd kabinet
Startprijs 7.000 EUR
Brosche WG 415
Brosche WG
Startprijs 7.000 EUR
J.H.B. Koekkoek 1277
J.H.B. Koekkoek
Startprijs 6.600 EUR
E.Isabey 1248
E.Isabey
Startprijs 6.000 EUR
Porselein vitrine 3313
Porselein vitrine
Startprijs 3.500 EUR
Miralles. 1011
Miralles.
Startprijs 3.500 EUR
Hanger GG 750/000 vuur opaal 420
Hanger GG 750/000 vuur opaal
Startprijs 3.500 EUR
Hanger WG Aquamarijn 431
Hanger WG Aquamarijn
Startprijs 3.400 EUR
Verkocht
klok 3285
klok

Resultaat:

3.000 EUR

Armband WG briljant 568
Armband WG briljant
Startprijs 2.800 EUR
Citrienhanger GG 750/000 401
Citrienhanger GG 750/000
Startprijs 2.800 EUR
dubbelloops 3203
dubbelloops
Startprijs 2.750 EUR
Mahonie Biedermeier glasvitrine 3125
Mahonie Biedermeier glasvitrine
Startprijs 2.500 EUR
Schuine klepsecretaire 3026
Schuine klepsecretaire
Startprijs 2.500 EUR
Stilleven met dode reiger 1285
Stilleven met dode reiger
Startprijs 2.500 EUR
Ring WG Saffier 563
Ring WG Saffier
Startprijs 2.500 EUR
Brosche 407
Brosche
Startprijs 2.500 EUR
Diana met hert 4351
Diana met hert
Startprijs 2.400 EUR
Armband WG briljant 566
Armband WG briljant
Startprijs 2.400 EUR
Armband WG 400
Armband WG
Startprijs 2.400 EUR
Kortstaart Amsterdams model 3240
Kortstaart Amsterdams model
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Rijlaarsdam 1039
Rijlaarsdam

Resultaat:

3.100 EUR

Georgius Heerebaart 1189
Georgius Heerebaart
Startprijs 2.200 EUR