Antieke notenhouten koffiemolen met Jugendstil beslag 26x16x17cm. Zandloper 19e eeuw van notenhout met glas. 22x11x11cm.
1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G
Divers oud speelgoed. 1x ijzeren carrousel. 1x gietijzeren koets met paarden. 1xspaarpotje. 1x opbergdoosje. 1x setje dobbelstenen. Cond.: G
2 Delig tinnen roomstel. Suikerpot en melkkannetje Engels ca. 1900.Kannetje H9, suikerpotje H 10.5cm
Open haard set met geelkoperen knoppen. O.a; pook, tang,schepje, blaasbalgje en 2 bakken. 1x 18e eeuws olielampje
Art Deco boog (pijlenboog in originele kist), div. pijlen metaal, boog metaal. Kist heeft fineer-schade.
1x Minitrix 2048 DB 212-216-6. 1x Minitrix 2046 E44 011. Beide in doosje van Minitrix met het correcte modelnummer.
5 Minitrix Profi Club wagons in originele verpakking als nieuw: 2x 15177, 2x 15320, 15340
Oude bijbel in doosje begin 20e eeuw, prachtige gekleurde bladzijdes met gouddecor 20x20x4cm. Cond.: U
Metalen paard, H 30cm., naar voorbeeld chinese beeldhouwkunst, vliegende paard van Leitai uit de 2e eeuw