2x 1:18 schaalmodellen auto's. 1x Signature series 1956 Continental Mark II(kleine krasjes op dak). 1x Road Signature series 1949 Cadillac Coup de Ville.
Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje
Paar lederen meisjesschoenen maat 3 begin 20e eeuw (ongebruikt). Cond.: U
Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)
Grote koetslamp van messing en koper en 4 facet geslepen glaasjes afgewerkt met bovenop een adelaar. Origineel met kaars. 93x20x20cm.
4 Design kaarsenstandaards ongemerkt. H: 3x16,5cm 1x24,5cm.
Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm
Lederen reiskoffer/toiletkoffer 1e helft 20e eeuw. 40x30x12cm.
Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.