Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Wekker met schildpad
Resultaat: 25 EUR

Art Deco wekker met schildpad. Veer is kapot.

Ketel
Resultaat: 25 EUR

Engelse roodkoperen appelketel. ca 1860

2 schaalmodellen auto's
Resultaat: 25 EUR

2x 1:18 schaalmodellen auto's. 1x Signature series 1956 Continental Mark II(kleine krasjes op dak). 1x Road Signature series 1949 Cadillac Coup de Ville.

Doos met verz.bestek
Resultaat: 25 EUR

Doos met diverse artikelen, verzilverd

Pop met stoeltje e.a.
Resultaat: 25 EUR

Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje

Paar meisjesschoenen
Resultaat: 23 EUR

Paar lederen meisjesschoenen maat 3 begin 20e eeuw (ongebruikt). Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)

8 diverse doosjes/kistjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 8 diverse doosjes/kistjes

Koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Grote koetslamp van messing en koper en 4 facet geslepen glaasjes afgewerkt met bovenop een adelaar. Origineel met kaars. 93x20x20cm.

20 delige Winkler Prins.
Resultaat: 20 EUR

20 delige Winkler Prins rood. uitgever Elsevier.

Schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Schaakspel compleet ingelegd. Alle schaakstukken aanwezig.

4 design kaarsenstandaards
Resultaat: 20 EUR

4 Design kaarsenstandaards ongemerkt. H: 3x16,5cm 1x24,5cm.

haal + 2 wafelijzers
Resultaat: 20 EUR

Een smeedijzeren haal met 2 wafelijzers

Houten opbergkistje
Resultaat: 20 EUR

Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm

Lederen reiskoffer/toiletkoffer
Resultaat: 20 EUR

Lederen reiskoffer/toiletkoffer 1e helft 20e eeuw. 40x30x12cm.

Scheepsolielamp messing
Resultaat: 20 EUR

Scheepsolielamp van messing op een eiken plank. ca. 1900.

4 sets Schaakstukken
Resultaat: 20 EUR

4 Sets schaakstukken, 1x chinees(mooi uitgewerkt).

3-armige kaarsenstandaard
Resultaat: 20 EUR

Koperen 3-armige kaarsenstandaard. ca.1920.

Borstbeeld
Resultaat: 20 EUR

Terracotta kleurig borstbeeld met druivendecor

Zilverkleurige etagere
Resultaat: 20 EUR

Zilverkleurige etagere bonbonschaal met 3 etages 45xØ25cm.

Lamp
Resultaat: 20 EUR

Chinese hanglamp met glas beschilderd 1 glas ontbreekt

Sokkel
Resultaat: 20 EUR

Grote sokkel, voorstellend Griekse zuil. H. 40cm.,ø 40cm.

Champagnekoeler met 6 glazen
Resultaat: 15 EUR

Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.

lepelrekje
Resultaat: 15 EUR

Lepelrekje van eikenhout met 4 lepels. ca 1880