Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.
Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.
Engelse Windsor armleunstoel van kastanjehout, 19e eeuw. 56x45x114cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.