Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Sieradenkastje
Resultaat: 20 EUR

Japans sieradenkastje begin 20e eeuw met koper beslag(deurtjes missen). 20x15x31,5cm.

2 hoekstoelen
Resultaat: 20 EUR

2 eikenhouten hoekstoelen getorst met biezen matten

Klepkistje
Resultaat: 20 EUR

eikenhouten klepkistje 65x53x30cm.

2 barock stoelen
Resultaat: 20 EUR

2 barock stijl stoelen Italie 1960. Beukenhout notenkleurig.,

2 bijzettafeltjes
Resultaat: 20 EUR

2 bijzettafeltjes van gebruind ijzer met messing balletjes en glasplaat 54x54x45cm.

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Chinees tapijt. 184x277cm

Naaikastje
Resultaat: 20 EUR

Naaikastje, 80x57x40cm. Rond 1950

8 lichts kroon
Resultaat: 20 EUR

8 lichts kroon

Laque stoel
Resultaat: 19 EUR

Wit laque stoel met armlegger, 1.10x0.57x0.50m

Tafeltje
Resultaat: 15 EUR

Afrikaanse kerfhoutsneden tafeltje (blad aan twee kanten te gebruiken)

Stoel
Resultaat: 14 EUR

Eikenhouten getorste hoekstoel met biezen mat, 0,70x0,40x0,40cm.

klok art deco
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten art-deco klok. 18x40x9cm.

Hoeketagère en dekenkistje
Resultaat: 10 EUR

Hoeketagère beukenhout, notengekleurd en Twents dekenkistje miniatuur

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten bijzettafel, 0,50x0,65x0,42

5 lichts kroon
Resultaat: 10 EUR

5 Lichts kroon, met stoffen kap