Engelse eikenhouten armleunstoel Georg III ca 1800. Met uitneembaar kussen 59x50x96cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.
Jugendstil vruchtenhouten kastje met prachtig snijwerk ca. 1900 68x41x17cm.
Mahoniekleurige halve maantafel van iepenhout. is ook uit te klappen tot ronde tafel eind 20e eeuw. 91x46x70cm. (Ø91cm uitgeklapt).
Opklapbare mahoniehouten ronde etageretafel op 3-spant. eind 20e eeuw. Ø64x85cm.
Massief beuken zwart stoeltje, Louis Quinze stijl met gebogen poten en rugleuning met een klein gestoken kroontje.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 50xØ28cm.