Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Klokkenstel 3010
Klokkenstel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Staande klok 3009
Staande klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Salontafel 3008
Salontafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Mahonie penant 3007
Mahonie penant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
kapstok 3006
kapstok

Resultaat:

140 EUR

klaptafel mahonie 3005
klaptafel mahonie
Startprijs 100 EUR
coulissentafel 3004
coulissentafel
Startprijs 220 EUR
Ovale spiegel 3002
Ovale spiegel
Geen vanafprijs
Verkocht
kapstok 3001
kapstok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie juwelenkistje 3000
Mahonie juwelenkistje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Pendule 3099
Pendule

Resultaat:

750 EUR

Wandklokje 3251
Wandklokje
Startprijs 100 EUR
Frans klokkenstel 3250
Frans klokkenstel
Startprijs 250 EUR
Tafelklokje 3254
Tafelklokje
Startprijs 75 EUR
Vrijslinger 3252
Vrijslinger
Startprijs 120 EUR
Tafelklok 3253
Tafelklok
Startprijs 250 EUR
Commode 3294
Commode
Startprijs 150 EUR
Kist met panelen 3291
Kist met panelen
Startprijs 150 EUR
Drents kabinet 3047
Drents kabinet
Startprijs 2.000 EUR
Zeeuwse kast 3038
Zeeuwse kast
Startprijs 600 EUR
Eiken tweedeurs kast 3044
Eiken tweedeurs kast
Geen vanafprijs
Hollandse kuifsecretaire 3118
Hollandse kuifsecretaire
Startprijs 1.250 EUR
Raedhuisklok 3148
Raedhuisklok
Geen vanafprijs
Mah.kabinet 3003
Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR