Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...
Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.
4 knopstoelen beschilderd met de 4 jaargetijden,beschilderd door Gerard Huttinga
Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.
Haantjes comtaise klok 19e eeuws met vouwslinger uurwerk. Is recent compleet gereinigd. Emaille wijzerplaat beschadigd. Gesig. Jacoillot A Recay Sur Ource. 38x24x14cm.
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Mahonie houten tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.
Butlertable/bijzettafel Indonesie ca. 1900 met messing inlegwerk. Zeer decoratief, geheel uit massief teakhout.
Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm
Klaptafel Engeland ca. 1890 met gedraaide poten. Beide zijden afklapbaar. 126x90-45x73cm.
Twee-deurs garderobe kast met snijwerk op de deuren. 175x70x220cm. Massief noten, omstreeks 1970 in barok stijl
2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
Comtaise klok met datum en gongslag. Harpslinger ca 1880, goedlopend. 29x25x18cm. Slinger: 100cm.
Meidenkast Hollands ca. 1830-1840. Massief eiken, bloemmahonie opgelegd. 96x43x93cm.
Massief eiken kussenkast rustend op bolpoten. Snijwerk in de kap en gepaneelde zijkanten, kussens op de deuren. 170x58x185cm.
Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.
Mahoniehouten Halve-maan etagere naar voorbeeld van 1910 gemaakt. Op 3-spant poot uitlopend op 3 leeuwenpootjes van messing. 76x115x38cm.
Porseleinen klok. Volksstedt Rudolfstadt , uurwerk. Gem. met gekruisde pijlen ca. 1900, div. beschadigingen. 35x17x15cm.
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.
Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970
6 Eikenhouten eetkamerstoelen ca. 1920 in gerestaureerde staat met goede bekleding.
Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m
Notenhouten Henry Deux jachtbuffetkast met 4 bewerkte panelen. Onder 2 deuren met honden, boven met bloemen. 124x50x247cm.
5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie
Antieke grenenhouten Engelse hoekkast met 4 gepaneelde deuren ca. 1880. 100x57x215cm.
Hollandse wortelnoten barok theetafel met afneembaar dienblad en aan beide zijden een uittrekbaar schapje. ca. 1920 85x51x78cm.
Barometer in jachtstijl omstreeks 1880 massief eiken, bewerkt met 2 snippen,keilerkop en vruchten, 75x48x13cm.
Eikenhouten Mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.
Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Tafel beschilderd met bijbelse voorstelling, opstanding uit het graf.(beschilderd door Gerard Huttinga). 135x80x100cm.
Mahonie houten dressoir, gesig. J.Huizinga, Groningen.Links en rechts 2 deuren met geslepen glas. 128x170x56cm.
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.
Blauwe sofa met aan de zijkanten bestoken panelen,in renesaince stijl. 184x87x75cm. massief eiken omstreeks 1900
Massief eiken wandgarderobe in de 60-er jaren gemaakt van een front van een dekenkist ca. 1780. 127x25x66cm.
4 Eetkamerstoelen ca. 1920 Chippendale stijl. Massief mahonie op gebogen poten uitlopend in klauwen. Schelpvormig kroontje met blauwe mohairstof
Bronzen ronde stationshanglamp rondgebogen geraveerd glas en 4 fittingen 70xØ28cm.Klein stukje glas onderin is weg.(niet storend)
Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.
Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.
Engelse Windsor armleunstoel van kastanjehout, 19e eeuw. 56x45x114cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
Engelse eikenhouten armleunstoel Georg III ca 1800. Met uitneembaar kussen 59x50x96cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.
Massief noten armfauteuille in Louis Seize stijl ca. 1880 op gedraaide poten. 57x61x83cm.
Jugendstil vruchtenhouten kastje met prachtig snijwerk ca. 1900 68x41x17cm.
Mahoniekleurige halve maantafel van iepenhout. is ook uit te klappen tot ronde tafel eind 20e eeuw. 91x46x70cm. (Ø91cm uitgeklapt).
Opklapbare mahoniehouten ronde etageretafel op 3-spant. eind 20e eeuw. Ø64x85cm.
Mahoniekleurige halve maantafel van iepenhout. is ook uit te klappen tot ronde tafel eind 20e eeuw. 91x46x70cm. (Ø91cm uitgeklapt).
Jugendstil vertinde wekker, met geslepen glas. (klein hoekje uit,rechtsboven). 15x8x8cm.
Vurenhouten regelateurklok met notenhout opgelegd ca.1900. Uurwerk gem. G.B. Gustaf Becker met origineel bovenstuk 100x40x18cm.
Massief beuken zwart stoeltje, Louis Quinze stijl met gebogen poten en rugleuning met een klein gestoken kroontje.
Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, Engelse stijl van het merk WUB 30x12x15cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 50xØ28cm.
2 Gestoffeerde stoelen kuipmodel, merk Gelderland, design Jan des Bouvrie 90x80x75cm.