Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie juwelenkistje 3000
Mahonie juwelenkistje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
kapstok 3001
kapstok

Resultaat:

40 EUR

Ovale spiegel 3002
Ovale spiegel
Geen vanafprijs
Mah.kabinet 3003
Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR
coulissentafel 3004
coulissentafel
Startprijs 220 EUR
klaptafel mahonie 3005
klaptafel mahonie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
kapstok 3006
kapstok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie penant 3007
Mahonie penant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Salontafel 3008
Salontafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Staande klok 3009
Staande klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3010
Klokkenstel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schommelstoel 3011
Schommelstoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
noten stoeltje 3012
noten stoeltje

Resultaat:

27 EUR

Secretaire 3013
Secretaire
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Hangvitrinekast 3014
Hangvitrinekast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Po 3015
Po

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lederen stoel 3016
Lederen stoel

Resultaat:

45 EUR

Kapstok 3017
Kapstok
Geen vanafprijs
Tafel 3018
Tafel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ronde spiegel 3019
Ronde spiegel

Resultaat:

20 EUR

Mahonie penant 3020
Mahonie penant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Stoeltje 3021
Stoeltje

Resultaat:

27 EUR

Zeeuwse Kast 3022
Zeeuwse Kast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Grote pers 3023
Grote pers

Resultaat:

100 EUR