Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Hollandse Barok theetafel, 65x81x50cm.

Kast
Startprijs 2.000 EUR

Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.

Dressoir
Resultaat: 160 EUR

Mahonie houten dressoir, gesig. J.Huizinga, Groningen.Links en rechts 2 deuren met geslepen glas. 128x170x56cm.

Boekenschap
Geen vanafprijs

Notenhouten boekenschapje, 98x63x40cm

Dekenkist
Resultaat: 50 EUR

Eiken besneden dekenkist. 53x90x50cm.

Kist met panelen
Startprijs 150 EUR

Massief eiken platte kist met panelen ca. 1800. 50x124x54cm.

Naaikastje
Resultaat: 20 EUR

Naaikastje, 80x57x40cm. Rond 1950

Plantentafel
Startprijs 10 EUR

Eikenhouten getorste ronde plantentafel. rand met roodkoper afgezet. 0,56xø0,46cm. ca. 1910

Commode
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten Hollandse drieladencommode. ca. 1860 78x82x47cm.

Kastje
Startprijs 20 EUR

Notenhouten kastje met twee laden 62x53x30 cm. ca. 1980

Bank
Startprijs 550 EUR

Zeer mooie 2 zitsbank met zwart leer

Oorfauteuil
Startprijs 525 EUR

Een grote oorfauteuil met leer. topkwaliteit

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen clubstoeltje als nieuw

Chinese kast
Resultaat: 190 EUR

Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen club stoeltje als nieuw

Bankstel
Startprijs 100 EUR

Driedelig lederen bankstel , 0.75x1.50x0.75m

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten bijzettafel, 0,50x0,65x0,42

Bloementafel
Startprijs 200 EUR

Japanse bloementafel 1920, palisander 93xø45cm.

naaitafel
Startprijs 50 EUR

Eiken naaitafel ca.1910 met 2 laadjes, 66x55x41cm.

bonheur
Startprijs 800 EUR

Mahonie houten biedemeier bonheur. 235x113x60cm. ca. 1860-1870

klok
Startprijs 220 EUR

Weense gewichten klok. Met zwart gecontouneerde rand

voltaire
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten biedermeier voltaire met blauwe velours, 115x63x70cm.

fauteuille
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten Louis-Quinze dames fauteuille met petit-point

Salontafel
Geen vanafprijs

Mahoniehouten biedermeier salontafel. 54xØ90cm.