Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

8 lichts kroon
Resultaat: 20 EUR

8 lichts kroon

5 lichts kroon
Resultaat: 10 EUR

5 Lichts kroon, met stoffen kap

Eikenhouten kast
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Mechelse glasvitrine ca. 1880

Porselein vitrine
Startprijs 3.500 EUR

18e Eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.

hangvitrine
Geen vanafprijs

eikenhouten hangvitrine kastje. Rond 1970

sofa
Resultaat: 200 EUR

Grote gestoffeerde mahonie bank ca. 1880. 83x192x90cm.

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m