5 Delig Delftsblauw aardewerk kaststel (2 deksels ontbreken) gemerkt:L.P.K.(lampetkan),Holland 19e eeuw, beschadigd.
Delfts blauw porseleinen knobbelvaas gem. Porcelyne Fles ca. 1930., H 60cm.
Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm