Blauw hand beschilderde aardewerk wandplaquette. voorstelling van van een man en vrouw op boerenwagen met paard. ca 1960-1970. 40x57cm.
Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G
1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.
Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G
3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R
Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G
4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.
Porseleinen handbeschilderde schaal met dekselpot. gesig. A de Kuyper. NL. 26x17x10cm. Cond.: U
Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G
2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.
Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.
3 Petrus Regout geschenkborden, ovaal model. geel met opschrift: NOF. 32x23 cm. opschrift achterkant:aangeboden door oliefabrieken Calve Delft
3 Kunstvoorwerpen aardewerk. 1x plaquette met paarden gesig. met glazuur. 20x28x2cm. Cond.: U. 1x plaquette met reigers gesig. Ruscha Reiher. 24x18x2cm. Cond.: U. 1x schaaltje speksteen met bloem inge...
Jugendstil bronzen pennenbakje met liggende vrouw, in oude look 35x19cm.
3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R
Divers aardewerk. 10 delig koffieservies Engels Art Deco Windsor Cond.: G. 1x vaasje ongesig. 13,5xØ9cm. Cond.: G. 1x vaasje Gouda Mullan 10,5xØ11cm. Cond.: G.
3 Porseleinen vrouwen,tweemaal met kruik, eenmaal met bloemenmand
Germonde presenteerblad (Frankrijk) met gebrandschilderde glazen plaat. 64x26cm. Cond.: G
3 Delig aardewerken kaststel gem. Makkum. Handbeschilderd met bloemdecor ca. 1970. H.:32cm.
3 Deel aardewerk, 1x zout en peperset Art Deco. dobbelsteen motief,10x5x5cm. . 1x sinaasappelpers (Japan). 12xØ13cm. 1x zout, peper en mosterdset Art Deco. 7x11x9cm.
Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.
Grote blauwe aardewerken schotel. Engels met een stadsdecor. gem. Victoria Wade J. Sonstone 20e eeuws. H:12cm
Karaf van kristal met compositie begin 20e eeuw. 28xØ15cm. Cond.: G