Chinees bord Chien Lung 2e helft 18e eeuw met bloemdecor., kleine randschade
3 Selen imari handbeschilderd met bloemdecor. 1x grote kom 14xØ26cm. 1x vierkante vaas 12x12x28cm. 1x grote bloempot 20xØ23cm.
Groen flesje met zilvertin begin 20e eeuw. 20x8,5x8,5cm z.g.n. knijpfles
Doosje met 8 messenleggers. Aardewerk met monogram HA. begin 1900. 6,5x1,5x1cm. Cond.: G
5 Keramische vazen 30-er en 50-er jaren, 1 Mobach beschadigd. div. afm. Cond.: G
Meissen schaaltje met bloemdecor nr. 53605. begin 20e eeuw. 12x9cm.
Kat van kunstglas, van binnen bewerkt met rode bloemen. 12x20cm.
6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord
2 Houders met glazen onderzetters. Eenmaal met 12 stuks, eenmaal met 10 stuks. Midden 20e eeuw
Blauw aardewerken bonbonschaaltje in waaiervorm, beschilderd met boten eind 20e eeuw. 30x24cm.