Adri Visser 1887 - Den Haag, olieverf op linnen, gezicht op Dordrecht 43x36cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op linnen, herfstmorgen in Denekamp, 50x60cm. Cond.: G
Olieverf op linnen,Bertus Baaijens Enschede"De Kroezeboom" 50x70 cm, Cond.U
Theo Goedvriend(1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Aziatisch stilleven. 34x29cm. Cond.: M
Gesig. Joop Kroppf, olieverf op linnen, bloemstilleven. 50x60cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Buurse" 40x50 cm. Cond:U
Ongesig. Jugendstil schilderij, olieverf op linnen, voorstelling met putti. 62x90cm. Cond.: G
Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G
Gesig. Fiem, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim, 60x80 cm. Cond.:U
Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 51x77cm. Cond.: G
Schilderij naakte vrouw,19e/20ste eeuw,olieverf op linnen,ond.gesign. Cond.M,afm.60x80cm.
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878-1967 Ermelo), olievrf op linnen, De stenderkast van Buurse 50x70cm. Cond.: U
3x R. Witleven, olieverf op papier. Abstracte landschappen. 23x16cm, 22x14cm, 22x19cm. Cond.: G
Johann Georg Arsenius(1818-1903 Zweden), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren. Cond.: G