Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ch. Boussard 3x
Geen vanafprijs

3x Ch. Boussard mideen 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht). 1x vrouwelijk naakt 34x52cm. 1x stadsgezicht 26x35cm. 1x landschap met boerderij 44,5x35,5cm. Cond.: G

J.C. Braakensiek
Geen vanafprijs

Johan Coenraad Braakensiek 1879. (1858 - 1940 Amsterdam), tekening op papier, Amsterdams interieur met diverse figuren 37x26cm. Cond.: U

4 schoolplaten
Geen vanafprijs

4 Schoolplaten w.o. 2 van J.B. Wolters. div. afm. Cond.: G

vossenjacht
Startprijs 30 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

vossenjacht klein
Startprijs 30 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

bootjes op meer
Startprijs 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm

landschap
Startprijs 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm

Jan van Delft
Geen vanafprijs

Jan van Delft, vetkrijt. voorstellend een boom.95x66cm

3 Engelse prenten
Geen vanafprijs

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

7 Etsen Anton Reuvers
Resultaat: 25 EUR

7 Etsen Anton Reuvers(Enschede), div. voorstellingen, cond: Uitstekend, div. afmetingen

5 staaldrukken
Geen vanafprijs

5 staaldrukken van Arnhem, cond: goed, div. afm.

Schilderij Kross
Startprijs 150 EUR

Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.

Arthur Bernard
Startprijs 80 EUR

Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, landschap, 50x60cm

Gisela Sedatis-Grosser
Startprijs 300 EUR

Gesig. G.S. Gisela Sedatis-Grosser,Berlijn 1935-2007, voorstellend: luchtballonnen,lak op hout. cond.: U met lijst 40x53

Schilderij
Startprijs 100 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, rivieraangezicht met molen,44.5x29cm

Boerenlandschap
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, boerenlandschap ond. gesig.50x60cm

Jan te Wierik drieluik
Startprijs 11.000 EUR

Jan te Wierik (1954-2002), Acryl op paneel, drieluik met fantasiefiguren (er zijn waarschijnlijk slechts twee drieluiken geproduceerd direct geschilderd op paneel). 55x125cm. Cond.: U. Galerieprijs: €...

Art Deco damesportret
Geen vanafprijs

Art Deco damesportret, aquarel op papier, 22x30cm. Cond.: G

gesig. Wetering- de Rooy
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.

Schilderij
Geen vanafprijs

Schilderij

Bijbel
Resultaat: 90 EUR

Grote altaarbijbel uit 1929 met Latijns schrift en gezangen. zgn. Missale Romanum met lederen omslag in goede staat.