Antieke Hollands zilveren siertaartschep en vork 835/000. Vork: Jaarletter: Q 1926, MT: H.B. Hof Willige Langerak, zeilschip: jaarletter: R 1927, L.22cm., samen ca. 134gr., Cond.: U
Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr.
Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.
Drie colliers gemaakt van ivoor. 1 collier met in het midden vogels en daarnaast bloemen, 46 cm.1 collier gemaakt van bewerkte tonnetjes, 46 cm, en 1 Y- collier gemaakt van dunne kraaltjes ivoor en on...
Zilveren gehamerde brillendoos, 800/000 met deels gouden knijpbrilletje. Aafm.doos 11x5.5x1.5cm., ca. 69gr.
Hanger GG 585/000, in de vorm van een blaadje met 12 briljanten ca. 0.10 crt. ca. 2,1 gr.
Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U
Hanger en collier WG 585/000, Rond plat model met in het midden meerdere kleine briljanten in een rondje gezet, 6x00.1. De hanger hangt aan een WG anker collier, ca 40 cm. Ca 2,3 gr
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.
Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
Tone Pape 90-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 18,5x24cm. Cond.: G
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.
Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.