Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Glazen karaffen 5537
3 Glazen karaffen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Dinky Toys + 2 div. 3030
2 Dinky Toys + 2 div.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Pop Annette Himstedt 3023
Pop Annette Himstedt

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Krist. roomstellletje 5529
Krist. roomstellletje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers speelgoed 3016
Divers speelgoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schenkkaraf 5522
Schenkkaraf

Resultaat:

30 EUR

Goud overlay schaal 5515
Goud overlay schaal
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Kistjes Engeland 2418
3 Kistjes Engeland

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee kandelaars 2411
Twee kandelaars

Resultaat:

10 EUR

Petroleumlamp 2404
Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5122
Corpus met polychrome, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Bronzen Afrikaans beeld 5115
Bronzen Afrikaans beeld
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeldje 5108
Bronzen beeldje
Startprijs 130 EUR
Divers tin 2368
Divers tin
Startprijs 15 EUR
Verkocht
4 Tinnen borden 2361
4 Tinnen borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Moderne stalampjes 2354
2 Moderne stalampjes

Resultaat:

50 EUR

Zittende man, hanekam 5069
Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR
Beeld Bali 5062
Beeld Bali
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Beeld, Garnier 5055
Beeld, Garnier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese theekist 2318
Chinese theekist

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kris 2311
Kris

Resultaat:

35 EUR

Blaaspijp 2304
Blaaspijp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Barometer 2268
Barometer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Grote bronzen krijger 5018
Grote bronzen krijger

Resultaat:

1.600 EUR