Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers tin
Startprijs 15 EUR

Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.

4 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

2 Moderne stalampjes
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G

Chinese theekist
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinese theekist met bruin lakwerk en goud-beschildering ca. 1900. Loden binnebak(hengselsmissen) en origineel slot 22x26x35cm. Cond.: R-G

Kris
Resultaat: 35 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkt houten handvat en bewerkte messing schede 50x19x4cm. Cond.: G

Blaaspijp
Startprijs 40 EUR

Oosterse benen blaaspijp met draak 20e eeuw 137cm. Cond.: R-G

Barometer
Resultaat: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

Messing sextant 1941
Resultaat: 70 EUR

Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.

2 Koperen aanstekers
Startprijs 20 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

2 Witte lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G

Console met kinderhoofd 1860
Startprijs 300 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G

Saxofoon
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Plafoniere ca. 1900 van geslepen glas met messing 32xø34cm. Cond.: G

Prisma hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G

Lamp, leeuw
Resultaat: 160 EUR

Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G

2 Tafellampen
Startprijs 70 EUR

Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G

Collectie Godfried Bomans
Startprijs 500 EUR

Collectie Godfried Bomans

2 Krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Barok wandconsole
Resultaat: 160 EUR

Vurenhouten barok wandconsole met originele polychromie (rood-goud) ca. 1800 in zeer goede originele staat 27x33x30cm. Cond.: G

Jugendstil roomstel
Startprijs 50 EUR

Jugendstil zilvertin roomstel met zweepslag bloemenmotief ca. 1900, gemerkt C.B.E. 13x30x16cm. Cond.: G

Spilklok
Startprijs 90 EUR

Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G

2 Kandelaren, Empire stijl
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.