Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met geschulpte rand en landschapdecor. Lichte randschade ø22.7cm.,

3 Chinese bordjes
Startprijs 90 EUR

Drie Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw met bloemschaal-, karper- en gouddecor ø19,4cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G

5 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G

Celadon vaas
Startprijs 225 EUR

Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.

Japans servies, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Chinees porseleinen koffieservies ca. 1900 met gouddecor en Chinese figuren bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 12 kop&schotels

Imari dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.

Fam Rose trekpotje
Startprijs 100 EUR

Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met landschap en geisha. Lichte randschade, ø6.3cm.

3-Delig kaststel
Startprijs 25 EUR

3-Delig keramieken kaststel ca. 1920 Boch Sphinx Delft Holland met bloemdecor 32xø18cm. en 34xø19cm. Cond.: G

Grote gemberpot
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G

Chinese schotel 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R

Aardewerken Arabier
Resultaat: 50 EUR

Antieke steengoed Arabier, ca.1900, vermoedelijk Duitsland, voor tabakspijpen of apotheek?, In zeer goede staat.17x14x17cm.

Vergulde Biedermeier vaas
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M

Empire vaas, landschappen
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G

2 Stijlvazen, oren
Startprijs 100 EUR

Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handbeschilderd decor. Voorstelling met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 27x21x14cm. en 28x16x10cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Antiek porseleinen dekseldoos met tablet, ca. 1890, Frankrijk, handbeschilderd met bloemendecor. 11x25x18cm., Cond.:G

Diverse schalen
Startprijs 150 EUR

Zes 19e eeuwse grote porseleinen schalen, gemerkt. Handbeschilderd bloemmotief en gouddecor. 1x Grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x minder grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x g...

Porseleinen onderstel
Resultaat: 55 EUR

Porseleinen biedermeier comfoor ca. 1830, 2-delig en handbeschilderd met rondom landschaps- en gouddecor 16xø11cm. Cond.: G

Schaal op voet
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen doorbroken tafelstuk met goud- en bloemmotieven. Onduidelijk gemerkt, handbeschilderd, mooie kwaliteit 19xø25cm. Cond.: G

Schaal
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met handbeschilderd bloemenmotief en gouddecor. Mooie kwaliteit 11xø28cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 35 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

Empire vaas, boerin
Startprijs 100 EUR

Porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde een handbeschilderd decor met herderin en 2 koeien. Aan de andere zijde een huis in bergachtig landschap (gouddecor, licht vervaagd) 25x14xø9,5cm. Cond...