Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Grote vazen met brons 6005
2 Grote vazen met brons

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
2 Terracotta vazen 6000
2 Terracotta vazen

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6001
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinees groen beeld 6030
Chinees groen beeld

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zuil, grenshausen 6010
Zuil, grenshausen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2 Ivoren beelden 6014
2 Ivoren beelden

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schotel, Queng Long 6002
Schotel, Queng Long

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6033
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Theepot, Chine de Commande 6007
Theepot, Chine de Commande

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Chinees beeld, 19e eeuw 6029
Chinees beeld, 19e eeuw

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten 6047
2 Gemberpotten

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Jardiniere ca. 1960 6202
Jardiniere ca. 1960

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ronde ivoren doos 6226
Ronde ivoren doos

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken 6034
Imari scheerbekken

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Porseleinen Goebel hond 6178
Porseleinen Goebel hond

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Satsuma vazen 6467
2 Satsuma vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4 Bordjes, Weens vb. 6071
4 Bordjes, Weens vb.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote vaas, bloemendecor 6272
Grote vaas, bloemendecor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Meissen dekselschaal 6022
Meissen dekselschaal

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Bierkruik man 6331
Bierkruik man

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Art Deco vaas met tin 6012
Art Deco vaas met tin

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinese schaal ca. 1900 6006
Chinese schaal ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Platelen oorkan 6078
Platelen oorkan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Dresden figuur 6089
Dresden figuur

Resultaat:

200 EUR