15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

4x Zilver China 734
4x Zilver China

4.500 EUR

Zweden, 4 Daler 700
Zweden, 4 Daler

600 EUR

30 Zilv. Chin. munten 706
30 Zilv. Chin. munten

600 EUR

42 Munten Cyprus 724
42 Munten Cyprus

500 EUR

4x Zilver China 737
4x Zilver China

320 EUR

8 Zilv. Chin. munten 707
8 Zilv. Chin. munten

275 EUR

66x Chinees divers 738
66x Chinees divers

250 EUR

4x Zilver China 736
4x Zilver China

240 EUR

4x Zilver China 729
4x Zilver China

220 EUR

8x Zilver Victoria 727
8x Zilver Victoria

200 EUR

Afrikaans betaalmiddel 18e eeuw 702
Afrikaans betaalmiddel 18e eeuw

150 EUR

4 Zilveren munten 714
4 Zilveren munten

130 EUR

63x 10 en 25 cent NL 746
63x 10 en 25 cent NL

125 EUR

27 Munten Hongarije + Mapje 721
27 Munten Hongarije + Mapje

120 EUR

Diverse munten NL 781
Diverse munten NL

105 EUR

7x Zilver Nederland 748
7x Zilver Nederland

90 EUR

32 Munten 778
32 Munten

90 EUR

7 Proof Sets NL 730
7 Proof Sets NL

70 EUR

6 Proof sets in box 731
6 Proof sets in box

70 EUR

18 Duitse munten 756
18 Duitse munten

70 EUR

Zilveren penning Amsterdam 776
Zilveren penning Amsterdam

65 EUR

Zilveren munt 712
Zilveren munt

60 EUR

Zwart album, 120 biljetten 772
Zwart album, 120 biljetten

60 EUR

Rood album, 55 biljetten 773
Rood album, 55 biljetten

60 EUR