Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 225 EUR

3-Delige Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in goe...

Antieke pendule
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R

Klok met snijwerk
Startprijs 200 EUR

Frans jachtklok met snijwerk en emaille cartouches ca. 1880. Voorstelling met druivenranken en koekkoek. In zeer goede staat 55x38x12cm. COnd.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1820, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 450 EUR

Schitterend antiek jugendstil 3-delig klokkenstel met keramiek en messing armaturen. Ca.1900, prachtig bloemendecor met zweepslag motief, 8-daags uurwerk. In zeer goede staat. 54x20x30cm en 53x19x19cm...

Jugendstil tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote antieke tafelklok met intarsia en grote koperen wijzerplaat, bronzen grepen aan de zijkanten, 8 daags uurwerk met dubbele gong (afdekdeurtje met glas mist). 38x28x14cm.

Franse kolompendule
Startprijs 500 EUR

Franse 19e eeuwse kolompendule, cuba mahoni fineer, met bronzen ornamenten en verzilverde wjzerplaat, 8 daags uurwerkca. 1850. Lichte beschadigingen. 47x23x12cm.

Frans pendulestel
Startprijs 500 EUR

Prachtig Frans drie delig pendulestel, ca. 1890 met compositie metalen figuren op rood marmeren voet. Jonge vrouw met ganzen naast klok en bijstelvazen met putti. 8 daags uurwerk. De pendule verkeerd ...

Franse reiswekker
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse messing reiswekker ca. 1890 met geslepen glas en sleutel. In goede originele staat. 15x8x6.5cm.

Kangoeroe klok
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.

Jugendstil pendule
Startprijs 175 EUR

Mooie antieke Franse jugendstil vaaspendule met bronzen monturen en geëmailleerd tussenstuk met bloemendecor in zweepslag motief. 8-daags uurwerk, In zeer goede staat. 48x28x19cm.

Klok, Chinees lakwerk
Startprijs 900 EUR

Antieke 19e eeuwse tafelklok met opgewerkt chinistore decor( dik opgelegd), Gustaf Becker uurwerk met west-minster slag, gemaakt voor de Engelse markt, 8-daags uurwerk met kwartierslag. Prachtige gave...

Tafelklok, WM
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G

Porseleinen pendule
Resultaat: 260 EUR

Frans porseleinen pendule met 3 musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, wijzerplaat is gesigneerd F.L. Huissier, St. Georges de Reintenbault. In goede staat 46x38x18cm. Cond.: G

Grote regelateur
Resultaat: 110 EUR

Grote notenhouten regelateur klok, met Junghans uurwerk, kop met paardje. Aan de onderkant lijstje weg., verder in goede staat. 146x46cm.

Messing klokje
Resultaat: 15 EUR

Oude messing tafelklok met batterijfunctie 2e helft 20e eeuw 26x18x15cm. Cond.: G

Keramieken klok
Startprijs 10 EUR

Bruin keramieken geglazuurde klok met wekkeruurwerk. Voorstellend een brullende leeuw. Functies niet getest 26x24x8cm. Cond.: G

Spaarpendule
Resultaat: 15 EUR

Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G

Bim Bam regelateur
Resultaat: 15 EUR

Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G

Regelateur klok
Resultaat: 110 EUR

Antieke notenhouten Junghans regelateur klok met originele opstand en tollen. In redelijke originele staat, ca. 1880. 100x40x22cm.

Grootmoeders tijd, klok
Startprijs 20 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

BimBam
Resultaat: 25 EUR

Mooie bim-bam wandregelateur gemerkt manthe (2 glaasjes kapot) met eikenhouten kast, ca.1930, 78x33x16 c m., Cond.:G

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.

Kangoeroe klok
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.

Kangoeroe klok
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.