Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G
Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G
Oude map Berlin Stalinallee, Zwölf aquarelle von joe Averdung Veb. Verlag der Kunst Dresden (drukkunst) 40,5x31cm. Cond.: G
Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G
C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G
C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G
Chris van de Windt ( 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, bloemen op tafel 38x27cm. Cond.: G
Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
Drie kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G
F. Lugan ca. 1900 (Hongaarse school of Italië), olieverf op linnen, groot jacht-stilleven met fruit, kreeft, haas etc. 94x140cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G
H.v.Gessel, ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met twee boerinnen bij hek en kippen(iets craquelee) 50x35cm., Cond.:R/G
J.H. Verburg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerderij, koeien en bloesembomen 55x88cm. Cond.: G
Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met boten en figuren 29x23cm. Cond.: G
Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G
Uit het schetsboek van Johannes Bosboom (1817 - 1891), aquarel op papier, kerkinterieur 43x55cm. Cond.: R
Gesigneerd H. Collins 19e eeuw Engelse school, olieverf op paneel, twee paarden met ruiter en hond 29x20cm. Cond.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd H. Collins,19e eeuw, Engelse school, olieverf op paneel, boer met paardenspan 29x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G
Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G
M. Wölcke ca. 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 105x76cm. Cond.: G
Georg Rueter (1906 Amsterdam - ), olieverf op paneel, hondje 21x18cm. Cond.: G
W.P. Steggerda ca.1900, olieverf op linnen, boer met mallejan en paarden in het bos 80x120cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R
Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 460/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, 2e helft 20e eeuw, Collie, 12x17cm., Cond.:G
Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G
Theo Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op paneel, bloemstilleven 19x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Italiaans dorpje aan het meer, ca.1950, 50x40cm., Cond.:G
Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U
Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G
Gesigneerd G.H. Gobell 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 14x18cm. Cond.: G
Hanneke 1986,(Hanneke de Jager) aquarel op papier, stilleven met fles en appels. 46x32cm., Cond.:G
Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G
Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G
Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.
Eco Bruyere? (Belgische School) ca. 1900, olieverf op linnen, herten in landschap 96x63cm. Cond.: G
Wilfried Genorf 1964, ets op papier, de eergrede, eerste staat 46x26cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Clement Quinton (1851 - 1920 Franse School), olieverf op linnen, bergachtig Frans landschap met werkers, paardenspan en ossenspan. Prachtige goudkleurige lijst 41x27cm. Cond.: U
Drievelden icoon met Jezus, Sint Nicolaas en 6 andere heiligen met randversiering in Oud- Russische stijl. Omstreeks 1900, 22x26,5cm.
Christus Pantokrator ( Beheerser van het Al) Icoon . Russisch, 2e helft 19e eeuw, 17,5x22,5cm.
Moeder Gods Troosters van de Bedroefden. Russisch omstreeks 1900, 17,5x22cm.
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G
Jan Cremer (1940 - ) 31/121, lihtografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G
Jan Cremer (1940 - ) 31/125, lithografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G
Arthur Feüdel 1908 (Harthau 1857 - 1929 Katwijk), olieverf op paneel, landschap met koeien en boer bij avond 29x20cm. Cond.: G
Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G
Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, zonnige wei met koeien 23x31cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, Twentse boerderij met boer en kippen 31x24cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met bloesemboom en kippen 37x28cm. Cond.: G
Pico Berlin 22:8 '85, olieverf op linnen, mansportret 32x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen (ovaal) 30x40cm. Cond.: G
A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, spelende poezen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd herenportret ca. 1890, olieverf op linnen 42x52cm. Cond.: R
Lugos Ivanitz 1898, olieverf op linnen, damesportret 43x54cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd O.Franc?, relief met stukwerk op paneel, abstracte compositie. 122x30 cm., Cond.:G
Map Hildegard Korger, Schriftgestaltung map vorlagen, studien, VeB Dresden 45x32cm. COnd.: G
Jan Knikker jr. (Leiden 1911 - Den Haag), olieverf op paneel, gezicht op Zierikzee 18x13cm. Cond.: G
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G
Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G
Monogram '37, gouache op papier, stilleven met tabakspijp 44x36cm. Cond.: G
Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 22x5142cm. Cond.: G
G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G
P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G
Monogram (G.B. of V.B.) ca. 1930, houtskool op papier, schip op kade 38x33cm. Cond.: G
Naar Albertus Verhoesen olieverf op paneel, haan met kippen en tuinvaas 17,3x15cm. Cond.: GVERVALLEN UIT VEILING
Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G
Onduidelijk (v. Rasmussen) ca. 1920, olieverf op linnen, pointionistisch landschap 52x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G
Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G
Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G
Riviere, toegeschreven aan A. de la Riviere ( Rotterdam 1857 - 1941), olieverf op linnen, beschonken soldaten 25x35cm. Cond.: G
Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G
Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands riviergezicht 28x60cm. Cond.: G
J. Schackmann 1928, olieverf op linnen, vaas met rozen 55x40cm. Cond.: G
Arie Knikker ( 1887 Haarlem - 1962 Den Haag), olieverf op paneel, plasgezicht bij avond met visser 27x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G