Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, kip en haan
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G

H. Hermans, winter
Resultaat: 30 EUR

H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G

Tekening, man op stoel
Resultaat: 15 EUR

Portret 19e eeuw, tekening op papier, 12x12cm. Cond.: G

Schelpenvisser
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G

2 Etsen
Resultaat: 10 EUR

Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G

Schilderij, E. Klaussen
Resultaat: 25 EUR

E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnenbloemen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Cats
Resultaat: 60 EUR

Cats 20e eeuw (Pseudoniem van Eiben), olieverf op linnen, landschap met boerderij aan een beek 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Burghoorn
Resultaat: 60 EUR

J. A. Burghoorn ca. 1910 (Jurrien Adrianiss Burghoorn Delft 1879 - 1950), olieverf op linnen, riviergezicht met man in zeilboot 67x37cm. Cond.: G

Schilderij, M.W. Visser
Resultaat: 25 EUR

M.W. Visser, olieverf op linnen, kustgezicht met bloesemboom 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 30x35cm. Cond.: G

Marie Kelting
Startprijs 75 EUR

Marie Kelting (Amsterdam 1886 -1969 Vleuten), gemengde techniek op papier, leguaan op rots44x32cm. Cond.: R

Schilderij, boerderij
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G

Stilleven, Beekman
Startprijs 25 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

Ets, vrouw voor spiegel
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerde ets 15/50 '93, ets op papier, vrouw voor de spiegel 23x14cm. Cond.: G

Jan Oosting 1985, ets
Startprijs 15 EUR

Jan Oosting 1985, ets op papier, de vlucht van de schaarbekken 58x60cm. Cond.: G

Tonny Huizing, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G

Bert de Wilde
Startprijs 15 EUR

Bert de Wilde '76, zeefdruk op papier, Hollands silhouet 30x22cm. Cond.: G

M. v.d. Bos
Startprijs 15 EUR

M. v.d. Bos 80 4/20, lithografie op papier, titel uurwerk 56x40cm. Cond.: G

Schilderij, B. Korf
Resultaat: 20 EUR

Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G

Schilderij, Liska?
Startprijs 60 EUR

Lisko (of Liska?), olieverf op paneel, stadsgezicht in de sneeuw (waarschijnlijk Oostblok-land) 45x70cm. Cond.: G

C. Bouter
Startprijs 250 EUR

Cor Bouter (Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnene, boerenhoeve met boerin en twee koeien 30x60cm.

Schilderij, R. Huberti
Startprijs 90 EUR

B. Huberti? ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met jager 37x57cm. Cond.: G

M. de Herdt, stilleven
Resultaat: 120 EUR

M. de Herdt ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 70x80cm. Cond.: G

Schilderij Voigt, panorama Berlijn
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Voigt Berlijn 20e eeuw, olieverf op linnen, panorama Berlijn 44x124cm. Cond.: G

Portret van een dame
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, portret van een Oosterse vrouw in kledendracht 53x63cm. Cond.: G