Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Armenak Karapetian
Startprijs 300 EUR

Armenak Karapetian (Tjechoslowakije 1959, diverse exposities), gemengde techniek (acryl), twee figuren 27x42cm.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 375 EUR

J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G

Stilleven, W. van Wijngaarden
Startprijs 400 EUR

W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G

Schilderij
Startprijs 200 EUR

J.G.Gerstenauer, olieverf op paneel, Houtsprokkelaars bij bospad, ca. 1900, 31x23 cm., Cond.:G

Anton Heyboer, ets
Startprijs 300 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), ets op papier eigendruk, eigen compositie 35x40cm. Cond.: G

Anton Heyboer, man
Startprijs 450 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G

Anton Heyboer, ets
Startprijs 500 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), ets op papier eigen druk,, dorpsgezicht 39x36cm. Cond.: G

A. van Everdingen
Startprijs 1.000 EUR

Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), olieverf op linnen, Hollands landschap met werkers bij het korenveld 79x51cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G

Mansvelt Beck ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G

Ingekleurde ets, merlin
Startprijs 30 EUR

G. Merlin? Epprueve artiste, ingekleurde ets op papier, "De Seine Parijs" 34x26cm. Cond.: G

Piet Cottaar
Resultaat: 250 EUR

Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

John F. Hulk, schapen
Resultaat: 600 EUR

Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G

Marc Chagall, repro
Resultaat: 90 EUR

Marc Chagall, reproductie op linnen, liggend paar met bloemenvazen 49x59cm. COnd.: G

Ongesigneerd, herenportret
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd herenportret 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G

4 Werken, F.H.B.
Resultaat: 100 EUR

Vier tekeningen G.H.B. (George Hendrik Breitner?), tekeningen op papier, vrouwelijke naakt studio's ca. 37x27cm. Cond.: G

Corneille, druk op linnen
Resultaat: 60 EUR

Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G

H. Hulsbergen
Startprijs 30 EUR

H. Hulsbergen Dec. 32, sepia op papier, zusters v/d Ortenpoort Den Bosch 26x23cm. Cond.: G

Paneel 19e eeuw, J.C. Jansen 1861
Resultaat: 400 EUR

J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G

Pendant, portretten
Resultaat: 1.650 EUR

W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G

Schilderij, naar Louis Apol
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G

Pastel, Marja de Jong
Startprijs 50 EUR

Marja de Jong, pastel op papier, man aan tafel 62x48cm. Cond.: G

Pastel, Marja de Jong
Startprijs 50 EUR

Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 64x50cm. Cond.: G

Renard, vrouw met sluier
Startprijs 50 EUR

Renard, olieverf op papier, vrouw met sluier 47x35cm. Cond.: G

Pastel, Marja de Jong
Startprijs 50 EUR

Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 48x63cm.

Pastel, Marja de Jong
Startprijs 50 EUR

Marja de Jong, pastel op papier, schimmende figuren 48x62cm. Cond.: G

Druk, Broerse
Startprijs 15 EUR

Kees Broerse Verre '59, reproductie op papier 30x40cm. Cond.: G

Wim van Norden
Startprijs 350 EUR

Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ),olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, C. Dijkman
Resultaat: 110 EUR

C. Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G

H. Cappelmann
Startprijs 1.200 EUR

H. Capellmann 1914 Duitse School, olieverf op linnen, interieur met figuren en kunstvoorwerpen 100x67cm. Cond.: R

Ets, onduidelijk
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G

John F. Hulk, reiger
Startprijs 800 EUR

Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, dode reiger in gevlochten mand 62x80cm. Cond.: G

Schilderij Bali, Tsunami
Startprijs 100 EUR

Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G

Schilderij Krol, Twents landschap
Resultaat: 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G

Schilderij, koeien in landschap
Resultaat: 50 EUR

P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Stefanek
Resultaat: 40 EUR

Stefanek '91, olieverf op paneel, winters landschap met beekje 13x18cm. Cond.: G

Tekening
Startprijs 90 EUR

M. de Wit 11-97, gemengde techniek op papier, "Achter tralies", fetischisme 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Icoon
Startprijs 650 EUR

Moeder Gods van Kazan. Icoon in Petersburgse stijl met zilveren rizza. Russisch omstreeks 1900, 26,5x31cm.

Schilderij, schapen
Resultaat: 45 EUR

J. v.d. Burg ca. 1900, olieverf op paneel, herderin met schapen bij schaapskooi 32x22cm. Cond.: G

Gravure, J. Langlois
Startprijs 40 EUR

Gravure 17e-18e eeuw "L'hanglois Roma fallice academie alumnus", Roma ex officina Isaac Jacobi de Rubeis ud Temp.S-M de Pace cum priu S.P., gravure op papier (2 bladen) religieuze voorstelling 39x25cm...

Aquarel, Indonesië
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, Indonesisch dorp met figuren 26x24cm. Cond.: G

Ets
Startprijs 30 EUR

Gertud Listhorn?, ets op papier, Dorpgezicht, 21x28cm., Cond.:G

Map van Eyck bis Rembrandt
Resultaat: 15 EUR

Oude map "Van Eyck bis Rembrandt zeichnungen, Verlag der Kunst Dresden", drukkunst 41x31cm. Cond.: G

J. Kercek, kerk
Resultaat: 50 EUR

J. Kercek (?) ca. 1910, olieverf op linnen, kerkinterieur 61x81cm. Cond.: G

Map, Kathe Kollwitz
Resultaat: 15 EUR

Oude map van Käthe Kollwitz Bauernkrieg, Verlag der Kunst Dresden 41x31cm. Cond.: G

Map 14 repro's, L. Cranach
Startprijs 40 EUR

Map met 14 werken van Lucas Cranach, "Der Ältere Kupfersticke und Holzschutte", reproducties op papier 48,5x36cm. Cond.: G

Map Fackelträger
Startprijs 20 EUR

Map Fackelträger des Marxismus, zehn portatplactiken VeB verlag Kunst Dresden 40,5x30,5cm. Cond.: G