Armenak Karapetian (Tjechoslowakije 1959, diverse exposities), gemengde techniek (acryl), twee figuren 27x42cm.
J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G
W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G
J.G.Gerstenauer, olieverf op paneel, Houtsprokkelaars bij bospad, ca. 1900, 31x23 cm., Cond.:G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), ets op papier eigendruk, eigen compositie 35x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), ets op papier eigen druk,, dorpsgezicht 39x36cm. Cond.: G
Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), olieverf op linnen, Hollands landschap met werkers bij het korenveld 79x51cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G
Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G
G. Merlin? Epprueve artiste, ingekleurde ets op papier, "De Seine Parijs" 34x26cm. Cond.: G
Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G
Marc Chagall, reproductie op linnen, liggend paar met bloemenvazen 49x59cm. COnd.: G
Ongesigneerd herenportret 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
Vier tekeningen G.H.B. (George Hendrik Breitner?), tekeningen op papier, vrouwelijke naakt studio's ca. 37x27cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G
H. Hulsbergen Dec. 32, sepia op papier, zusters v/d Ortenpoort Den Bosch 26x23cm. Cond.: G
J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G
W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G
Marja de Jong, pastel op papier, man aan tafel 62x48cm. Cond.: G
Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 64x50cm. Cond.: G
Renard, olieverf op papier, vrouw met sluier 47x35cm. Cond.: G
Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 48x63cm.
Marja de Jong, pastel op papier, schimmende figuren 48x62cm. Cond.: G
Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ),olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
C. Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
H. Capellmann 1914 Duitse School, olieverf op linnen, interieur met figuren en kunstvoorwerpen 100x67cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, dode reiger in gevlochten mand 62x80cm. Cond.: G
Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G
P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G
Stefanek '91, olieverf op paneel, winters landschap met beekje 13x18cm. Cond.: G
M. de Wit 11-97, gemengde techniek op papier, "Achter tralies", fetischisme 40x60cm. Cond.: G
J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Moeder Gods van Kazan. Icoon in Petersburgse stijl met zilveren rizza. Russisch omstreeks 1900, 26,5x31cm.
J. v.d. Burg ca. 1900, olieverf op paneel, herderin met schapen bij schaapskooi 32x22cm. Cond.: G
Gravure 17e-18e eeuw "L'hanglois Roma fallice academie alumnus", Roma ex officina Isaac Jacobi de Rubeis ud Temp.S-M de Pace cum priu S.P., gravure op papier (2 bladen) religieuze voorstelling 39x25cm...
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, Indonesisch dorp met figuren 26x24cm. Cond.: G
Oude map "Van Eyck bis Rembrandt zeichnungen, Verlag der Kunst Dresden", drukkunst 41x31cm. Cond.: G
J. Kercek (?) ca. 1910, olieverf op linnen, kerkinterieur 61x81cm. Cond.: G
Oude map van Käthe Kollwitz Bauernkrieg, Verlag der Kunst Dresden 41x31cm. Cond.: G
Map met 14 werken van Lucas Cranach, "Der Ältere Kupfersticke und Holzschutte", reproducties op papier 48,5x36cm. Cond.: G
Map Fackelträger des Marxismus, zehn portatplactiken VeB verlag Kunst Dresden 40,5x30,5cm. Cond.: G