Aardewerken figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G
Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.
Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G
Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus Christie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Bronzen ballerina op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30xø13cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G
Bronzen haan op marmeren voet, gesigneerd van der Straeten, 21e eeuw.; 25x27x12cm.
Grote bronzen wandplaquette gemerkt Boston Electric Power Co Remington, 21e eeuw. voorstellende een man in stad met bliksemschichten. 50x32.5x3.8cm.
Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G