Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visschep
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U

Pillendoosje, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 175 EUR

Zwaar Russisch zilveren presenteeretui met Jugendstil handgravure 875/000 ca. 132gr. 10x7x1,5cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G

WG ring, brilj. smaragd
Startprijs 950 EUR

Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met 40 briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56

Ring, 40 brilj/smaragd
Startprijs 650 EUR

Ring WG, 750/000, met 40 briljanten en een ovale smaragd. De ring heeft een ovale bewerking met de briljanten en in het midden voorzien van een smaragd, ø 7,5x6,6mm, met diverse glissen. ca 6 gr ø 52.

Parelcollier, jade kwast
Startprijs 375 EUR

Parelcollier met diamantenhanger en jadekwarstjes. Zoetwaterparelcollier, ø 8mm. om en om met jadekralen. In het midden van het collier zit een goud op zilveren hanger met veel diamanten. Aan de hange...

2-Rij jade collier
Startprijs 450 EUR

Jadecollier, 2 rij, met GG 585/000 sluiting met briljanten. Geslepen jadekralen, ø 8 mm, met diverse GG bolletjes, bevestigd aan een grote ovale sluiting met briljanten. De organisch gevormde eindstuk...

Jade armband
Resultaat: 85 EUR

Ronde jade rinkelarmband. Dikte 12 mm. ø 56 mm.

Streekbroche GG ovaal
Resultaat: 110 EUR

Streekbroche GG 585/000. Ovaal vormige broche met een bewegend baardje, s-vormig filligrain opwerk. Voorzien van veiligheidsspeld en ketting. ca 5,3 gr. De broche is iets gedeukt. ca 1880

Ring, jade, brilj.
Startprijs 380 EUR

Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...

Oorstekers briljant blaadjes
Startprijs 450 EUR

Oorstekers GG, 585/000, met briljant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. Cond. Nieuw

Oorstekers, GG driehoekig
Startprijs 300 EUR

Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...

Gouden vijfje in rand
Startprijs 220 EUR

Gouden vijfje gezet in brede GG 585/000, bewerkte rand. Wilhelmina 1912. Te dragen als broche en als hanger. Totaal ca 7,2 gr.

Harthanger parels
Startprijs 150 EUR

Harthanger, GG 585/000, met diverse parels, aan GG 585/000 jasseron collier. Zware hanger met zoetwaterparels met bewerking aan de bovenzijde aan een jasseroncollier. Lengte 60 cm. ca 8 gr.

2-Rij parelarmband
Startprijs 350 EUR

Parelarmband, 2 rijen, met WG 585/000 sluiting met briljant en smaragd. De parels zijn ø 9mm en de sluiting, ø 16 mm, heeft 5 briljanten totaal ca 0.30 krt, en 4 smaragden. Lengte 19 cm.

Klein ladenkastje, granaat
Startprijs 120 EUR

Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U

Zilveren groentelepel
Startprijs 65 EUR

Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.

12 Zilveren tafelnummers
Resultaat: 45 EUR

Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U

3 Franse karaffen
Startprijs 475 EUR

Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U

2 Kandelaars
Resultaat: 650 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Odeurflesje, zilv. dopje
Resultaat: 45 EUR

Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U

Zilveren mesje
Resultaat: 25 EUR

Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.