Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U
Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U
Zwaar Russisch zilveren presenteeretui met Jugendstil handgravure 875/000 ca. 132gr. 10x7x1,5cm. Cond.: U
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met 40 briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56
Ring WG, 750/000, met 40 briljanten en een ovale smaragd. De ring heeft een ovale bewerking met de briljanten en in het midden voorzien van een smaragd, ø 7,5x6,6mm, met diverse glissen. ca 6 gr ø 52.
Parelcollier met diamantenhanger en jadekwarstjes. Zoetwaterparelcollier, ø 8mm. om en om met jadekralen. In het midden van het collier zit een goud op zilveren hanger met veel diamanten. Aan de hange...
Jadecollier, 2 rij, met GG 585/000 sluiting met briljanten. Geslepen jadekralen, ø 8 mm, met diverse GG bolletjes, bevestigd aan een grote ovale sluiting met briljanten. De organisch gevormde eindstuk...
Streekbroche GG 585/000. Ovaal vormige broche met een bewegend baardje, s-vormig filligrain opwerk. Voorzien van veiligheidsspeld en ketting. ca 5,3 gr. De broche is iets gedeukt. ca 1880
Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...
Oorstekers GG, 585/000, met briljant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. Cond. Nieuw
Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...
Gouden vijfje gezet in brede GG 585/000, bewerkte rand. Wilhelmina 1912. Te dragen als broche en als hanger. Totaal ca 7,2 gr.
Harthanger, GG 585/000, met diverse parels, aan GG 585/000 jasseron collier. Zware hanger met zoetwaterparels met bewerking aan de bovenzijde aan een jasseroncollier. Lengte 60 cm. ca 8 gr.
Parelarmband, 2 rijen, met WG 585/000 sluiting met briljant en smaragd. De parels zijn ø 9mm en de sluiting, ø 16 mm, heeft 5 briljanten totaal ca 0.30 krt, en 4 smaragden. Lengte 19 cm.
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U
Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.
Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U
Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.