Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. Russisch schaaltje
Startprijs 100 EUR

Russisch zilveren, 916/000, bakje, op voet met geemailleerde rand en vergulde binnenkant. ø 8,5 cm. Cond U

Zilv. wandelstok, hert
Resultaat: 70 EUR

Ebbenhouten wandelstok met gladde zilveren, 800/000, greep. Gemerkt V: Begin 1900. Lengte 93 cm. Cond G

Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)

Pillendoosje, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Hollands zilveren, 835/000, rechthoekig gecontourneerd doosje. Maker: K.v.d.Meulen, Joure. Jaarletter I, 1968. Grootkeur 2e gehalte zilver. 4x3,5x5cm. ca 32 gr. Cond U

Odeurflesje, ovaal glas
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje op voet met zilveren dop en glazen stopje H.: 10cm. Cond.: U

Zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 95 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U

Gouden ring, amethist
Startprijs 500 EUR

Ring GG, 585/000, met grote amethist en briljanten. De forse ring heeft een amethist in de vorm van een hart ca 12x12mm. Naast de amethist zitten 20 briljanten, W, ca 16,4 gr.ø 59

Granaatcollier 3 rijig
Resultaat: 145 EUR

3 Rij-ig granaatcollier met GG, 585/000 sluiting met cabouchon geslepen granaat. ø granaatkraal 5mm. lengte 42 cm

Ring Granaat entourage
Startprijs 110 EUR

Ring GG, 585/000, met in het midden een ovale geslepen granaat en daaromheen een rand met 13 rond geslepen granaten. ø 54.ca 4.4 gr.

Munt Neuenhaus in rand
Startprijs 160 EUR

GG munt, Neuenhaus met GG rand. Te gebruiken als hanger. totaal ca 5,1 gr. Munt geslagen t.b.v. 600 jaar stadsrechten 1369-1969. ø 20 mm.

Hanger aquamarijn
Resultaat: 100 EUR

Grote ovale hanger GG, 585/000, met ovale aquamarijn, 14x8mm. Om de steen zit een brede opengewerkte ruitvormige bewerking met een getorste rand. Grootte hanger 20x30mm. ca 3,8 gr.

Kruis GG
Startprijs 60 EUR

Kruis GG, 585, 23,4x14mm, met op de hoeken 4 kleine briljanten, totaal ca 0.08 crt. ca 1,3 gr.

Granaathanger en oorhangers
Resultaat: 150 EUR

Oorhangers en en harthanger, GG 585/000, met granaten. Oorhangers met een peervormige hanger waarin granaten entourage gezet zijn en een hanger in de vorm van een hart 2 rij-ig gezet met granaten. ø 2...

Bloedkoraalcollier gedraaid
Resultaat: 225 EUR

Licht rood bloedkoralen collier. 3 Rijig met GG 585/000, sluiting. Rondmodel met een grote en 10 kleine bloedkoralen. Gedraaid, maar ook in verlopende rijen te dragen.

Bloedkoraal armband
Resultaat: 130 EUR

Bloedkoralen armband met GG, 585/000, slot. 2 Rij-ige armband bestaande uit langwerpige kralen, mooie licht rode kleur, met oude GG sluiting met similie in het midden. Lengte 17 cm.

Armband, schakel
Resultaat: 80 EUR

Armband, GG, 333/000. Schakelmodel met grote karabijnsluiting. Lengte 19 cm. ca 9,75 gr.

Ring, oorhangers en collier met blauwe steen
Resultaat: 190 EUR

Ring, hanger en oorhangers, GG 585/000, met licht blauwe steen. Ring met rechthoekige steen, 13x11, met bewerking in de band en langs de zetrand, ø 59. Oorhaken met langwerpige stenen, 10x6mm, met een...

Ring robijnen
Startprijs 150 EUR

Ring GG, 750/000, pave met diverse robijnen. Bovenop de ring zit een bol welke volledig bezet is met kleine robijntjes. De ring mist 1 steentje.ca 8 gr. ø 54

Broodmand, parelrand
Startprijs 550 EUR

Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U

19 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Kristallen koekschaal
Resultaat: 100 EUR

Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.

6 Lepels + 4 vorken zilver
Startprijs 70 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U

12 Zilv. theelepels
Startprijs 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van KempenL:11cm. ca. 140gr. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Startprijs 275 EUR

Zilveren, 800/000, deels vergulde belletjesrammelaar. ca 45 gr. Cond U