Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U
Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U
Zwaar Russisch zilveren presenteeretui met Jugendstil handgravure 875/000 ca. 132gr. 10x7x1,5cm. Cond.: U
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met 40 briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56
Ring WG, 750/000, met 40 briljanten en een ovale smaragd. De ring heeft een ovale bewerking met de briljanten en in het midden voorzien van een smaragd, ø 7,5x6,6mm, met diverse glissen. ca 6 gr ø 52.
Parelcollier met diamantenhanger en jadekwarstjes. Zoetwaterparelcollier, ø 8mm. om en om met jadekralen. In het midden van het collier zit een goud op zilveren hanger met veel diamanten. Aan de hange...
Jadecollier, 2 rij, met GG 585/000 sluiting met briljanten. Geslepen jadekralen, ø 8 mm, met diverse GG bolletjes, bevestigd aan een grote ovale sluiting met briljanten. De organisch gevormde eindstuk...
Streekbroche GG 585/000. Ovaal vormige broche met een bewegend baardje, s-vormig filligrain opwerk. Voorzien van veiligheidsspeld en ketting. ca 5,3 gr. De broche is iets gedeukt. ca 1880
Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...
Oorstekers GG, 585/000, met briljant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. Cond. Nieuw
Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...
Gouden vijfje gezet in brede GG 585/000, bewerkte rand. Wilhelmina 1912. Te dragen als broche en als hanger. Totaal ca 7,2 gr.
Harthanger, GG 585/000, met diverse parels, aan GG 585/000 jasseron collier. Zware hanger met zoetwaterparels met bewerking aan de bovenzijde aan een jasseroncollier. Lengte 60 cm. ca 8 gr.
Parelarmband, 2 rijen, met WG 585/000 sluiting met briljant en smaragd. De parels zijn ø 9mm en de sluiting, ø 16 mm, heeft 5 briljanten totaal ca 0.30 krt, en 4 smaragden. Lengte 19 cm.
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U
Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.
Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U
Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.
Twee zilveren theeglashouders, opengewerkt en deels niëllo 875/000, samen ca. 160gr. 10xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren, 800/000, tafelstrooier op grote ronde voet met allegorische voorstellingen. ø Voet 5,5cm Hoogte 10 cm. Keur; Z. ca 87 gr. Cond U
Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G
Collier, GG 585/000, dubbel Gourmetschakel. Collier 34 cm met stukje hangend in het midden en aan de uiteinden 2 stukjes jasseronketting. ca 20,6 gr.
Cameehanger, met GG 585/000 getorste rand. Mooie duidelijke voorstelling.ø 26x22mm. Aan de hanger zit een double anker collier, lengte 60 cm.
Hanger/Broche GG, 585/000, in de vorm van een schild, met zilver-vergulde achterzijde. Ca 1880. In het midden een ovaal zwart emaille gedeelte met gouden bloemafbeelding. Aan de boven en onderzijde ve...
Broche GG, 585/000, met zilveren achterzijde. Rond 1880. Schildmodel met in het midden een gouden ovale afbeelding van een bloem in zwart emaille. De randen van de zijn bewerkt met enkele bloemen en g...
Collier 5 rijen Tourmalijn met antieke GG 585/000 sluiting. Grote ronde sluiting, ø 37 mm, met fijne bewerking en plaatapplicaties, voorzien van 5 rijen zwart geaderd tourmalijn. Lengte 38 cm.
Hematiet collier met GG, 585/000 slot en 25 GG 585/000 bolletjes. Gefacetteerde hematietkralen ø 14 mm. met om en om een GG bolletje, ø 3 mm, en een bolsluiting ø 12 mm. Lengte 42 cm
Goud op zilveren oorhangers met robijn en diamant. Antieke oorhangers met een bloemachtige oorsteker waaraan een peervormig stukje zit. Daaraan zit een chatelaine-achtig stuk met een ovale robijn en v...
Camee hanger GG 585/000 en Camee oorhangers GG 585/000. Bewerkte hanger met draaibaar gedeelte met aan een zijde een camee en aan de andere zijde een hematiet. Daarbij een paar oorhangers met kleine o...
Hanger en collier GG 585/000, met mooie uitgesneden camee. De bovenszijde van de hanger is mooi uitgwerkt. Het geheel is bevestigd aan een fijn GG 585/000, gourmetcollier. Lengte 47 cm. ca 3,4 gr
Vier ringen, GG 585/000. Een trouwring, breed model, ø 63, een ring met parelmoer en kleine 8/8 diamantjes ø 53. Een ring met smaragd en 8/8 diamantjes, ø 54, en een ring met blauw saffier en 8/8 diam...
Twee ashangers, GG, 585/000, een hart, 16x14,5mm, en een kruis, 23x15mm. Beiden gepolijst. Totaal ca 5 gr.
Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met gecontourneerde steel, fraai en scherp gegraveerd aan voor-en achterzijde. MT: J.W.Tanner Amsterdam ca. 1878. L.27cm., ca.85gr.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met tapstoelopende gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.M.Visser, Steenwijk, midden 1900. Lengte 10,5 cm. ca 54 gr. Cond U
Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...
Kristallen theebus, olijfslijpsel, met zilveren, 835/000, stop voorzien van zeer fijne perlerand. Hollands gekeurd. ø 7 cm. Hoogte 17 cm. Cond U
Zilveren broche, 835/000, met RG bewerking. Ovaal midden met RG bloembewerking en aan weerszijden een stuk met bolletjes bewerking en RG bandje.( 38x19mm) Eind 19e eeuw. ca 4,1 gr.
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U
Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U