P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.
Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme deurklopper ca. 1880 in goede originele staat 16x11x5cm.
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Tafel vitrinekastje met schuifdeur ca. 1900 in goede staat 46x39x23cm. Cond.: G
Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes
Chinees porseleinen poes met fruit- en groentedecor, gemerkt H.K. 5 Dynasty in zeer goede staat 21x12x9cm. Cond.: G
Grote keramieken bloempot (voorraadpot), Oosters met blauw-groen glazuur 20e eeuw 50xø45cm. Cond.: G