Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fles wijn 2033
Fles wijn

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
China verzameling 2702
China verzameling

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Ets, Wilhelm Witsen 1482
Ets, Wilhelm Witsen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Houtsnede, monogram J.S. 1300
Houtsnede, monogram J.S.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kastje 4184
Kastje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lederen dokterstas 2111
Lederen dokterstas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grijs album NL 740
Grijs album NL

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Klein Art Deco dressoir 4154
Klein Art Deco dressoir

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Haardscherm 2020
Haardscherm

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, abstract 1293
Eef de Weerd, abstract

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ets, Amsterdam 1031
Ets, Amsterdam

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Klein muntenalbum 726
Klein muntenalbum

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zakhorloge 502
Zakhorloge

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antieke Blauwtopaas ring 435
Antieke Blauwtopaas ring

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zilv. sigarettenpijpje, parelrand 342
Zilv. sigarettenpijpje, parelrand

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilv. sigarettenpijpje, boot 270
Zilv. sigarettenpijpje, boot

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Divers zilver 140
Divers zilver

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
5 Chinese kopjes 6358
5 Chinese kopjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Plateel vazen 6334
2 Plateel vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Keramieken bloempot 6310
Keramieken bloempot

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen poes 6283
Chinees porseleinen poes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers porselein 6121
Divers porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Jugendstil vazen 6076
2 Jugendstil vazen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Groen Chinees beeld 6027
Groen Chinees beeld

Resultaat:

1.000 EUR