Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Konstnär Allan Bondesson 1191
Konstnär Allan Bondesson
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6 Diverse figuren 5100
6 Diverse figuren

Resultaat:

50 EUR

Koperen stoof + ketel 2405
Koperen stoof + ketel
Startprijs 40 EUR
Ketel + onderzetter 2398
Ketel + onderzetter
Startprijs 20 EUR
Silverplated aansteker 368
Silverplated aansteker
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Tinnen lepelrek + ketel 2391
Tinnen lepelrek + ketel

Resultaat:

45 EUR

Koraaltak 361
Koraaltak
Startprijs 60 EUR
Briljantring 354
Briljantring
Startprijs 400 EUR
Schilderij, Veldingen 1184
Schilderij, Veldingen
Startprijs 175 EUR
8 Delen djokja zilver 64
8 Delen djokja zilver
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Zilv. vingerhoedjes 318
2 Zilv. vingerhoedjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Robijn Smaragd Saffier collier 311
Robijn Smaragd Saffier collier

Resultaat:

70 EUR

Robijn Smaragd hanger 304
Robijn Smaragd hanger
Startprijs 60 EUR
Verkocht
5 Djokja kandelaartjes 57
5 Djokja kandelaartjes

Resultaat:

125 EUR

2 Stijgbeugels 2253
2 Stijgbeugels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Zilveren servetringen 50
2 Zilveren servetringen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
12 Zilveren lepeltjes 268
12 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5 Zilv. dasspelden 261
5 Zilv. dasspelden

Resultaat:

40 EUR

Biedermeier ketel 1860 2355
Biedermeier ketel 1860
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Reproductie Rembrandt 1146
Reproductie Rembrandt

Resultaat:

20 EUR

Hanger en collier zilver 254
Hanger en collier zilver
Startprijs 35 EUR
Divers tin 2348
Divers tin
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Delen tin, 19e eeuw 2341
2 Delen tin, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Zilveren couvert 14
2x Zilveren couvert

Resultaat:

45 EUR